2733
2734
عنوان

من مادر بدی هستم ؟

144 بازدید | 9 پست

خانما دختر من هفت سالشه 

چیزی جز هله و هوله واقعا نمیخوره

چند تا غذای محدود قیمه و یکم قورمه سبزی کباب بیرون تن‌ماهی آش رشته فقط همین چند تا میخوره 

بعد این غذا ها مونده هم باشند نمیخوره 

مثلا اگه شب قبل قورمه سبزی داشته باشیم برای فردا ناهار نمیخوره همیشه توقع داره پیتزا و کباب و...براش سفارش بدم

منم امروز غذا درست کردم نخوزذ،منم در کمال آرامش غذامو خوردم اومدم بخوابم گفت بیسکویت بده گفتم نداریم 

اونم گشنه اینجاس

2731

اوخی فقط آخرش که گفتی اونم گشنه اینجاس😅

والا مادر نیستم نمی دونم چی بگم 

معتقدم بچه باید کم کم بفهمه که همیشه همه غذاها باب میلش نیست باید بخوره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

نه اتفاقا گشنگی بکشه قدر غذای سفره رو میدونه سه سهاله که نیست ماشاالله هفت سالشه خیلی چیزا حالیشه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

کار خوبی کردی،هله وهوله خیلی خیلی کم کن،غذا هم بگو همینو داریم فقط دوست داشتی بخور نداشتی هم چیز دیگه نداریم اوایل لجبازی میکنه بعد مجبوره یه جوری خودشو سیر کنه،شیوتون تا به حال غلط بود از الان به فکر باشید