2733
2734

البته من بخاطر زندگیم و شوهر خوبم خداروهزارمرتبه شکر جیکنم ولی درکل .........من بچه دوستدارم ولی وقتی ب خودم نگاه میکنم میبینم اگ این چیزا رواج نبود حتی ازدواجم نمیکردم .بنظرم محردی ولی مجردی ک پول داشته باشه خیلی خوبه بخدا متاهلی همش مسعولیت .مسعولیت شوهر .بجه .انتظارات خانواده شوهر فامیل ‌بزرگ کردن بچه وووووو  خیلی چیزای دیگ

2731

ازدواج مرحله ای از زندگیه به نظرم

من خودم مجردم 

ولی دوست دارم به وقتش ازدواج خوبم داشته باشم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود

نیومدیم که فقط پول باشه بخوریم و... و بخوابیم که

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
عجب نصیحتی داری میکنی برا مجردا ینی بریم گناه کنیم بهتره🤔

ای بابا گناه چی بخدا من مجرد بودم یبارم دلم رابطه نخاست اصلا مردا برام جذاب نبودن الانم اینطوره ب تنها چیزی ک فک میکنم و برام لذت داره پوله

خب شما زیادی رها کردی خودتو🤣🤣

یکم جمع کنی حله 

درسته متاهلی مسئولیت داره اما میارزه به مجردی 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

مجردی تا یه سنی جواب میده ، بعدش دیگه یه خلا حس میکنی توی زندگیت که با هیچ دوست و شغل و مسافرتی پر نمیشه ، مخصوصا وقتی میبینی همه سرشون گرم زندگی خودشونه ،  دلت خانواده خودت رو میخواد و همراه خودت . 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
خب شما زیادی رها کردی خودتو🤣🤣 یکم جمع کنی حله  درسته متاهلی مسئولیت داره اما میارزه به مجرد ...

مگ متعلی خودت ؟چیش می ارزه اگ یکی ازاد و پولدار و خانولده خوب داره محردی بهترشه

2706