2733
2734

برو بازار تربیت

اگه جاهای لوکس و پاساژ اینا هم میخوای برو اطلس ویا لاله پارک 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه جایی میشناسین که لوز زعفرانی میفروشن هم بگین

قنادی های خوب تبریز تک درخت تو شاهگلی ویا قنادی لوکس که یه شعبه اش تو شهنازه یه شعبه اش تو لاله پارک

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

لوز زعفرانی ائل گلی شیرینی فروشی  تک درخت 

خرید هم نصف راه ستاره باران و پاساژ رویال  سنگ فرش تربیت ( من دو ست ندارم تربیت رو )و لاله پارک و مرکز خرید اطلس  ،سنگ فرش ولیعصر ...زعفرانیه مرکز خرید داره خوبه 

......