2752
2734

سلام من باردارم ۱۰ هفتمه جنسیتش هنوز مشخص نشده ولی تو خواب ی پسر بچه دیدم خیلی شبیه شوهرم بود گفتم اسمت چیه گف یدالله . چن وقت پیش هم حضرت محمد(ص) رو تو خواب دیدم پیشم نشسته بود الان اسم یدالله رو نزارم گناه داره ؟ یکیشم شده مثل من خواب ببینید جنسیت بچتون همون باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یدلله🤣🤣🤣اسم قطعی بود بعدشم این چیزا همش خیالاته 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

من سر جفت بچه‌هام خواب دیدم درست هم بود 

اسم یدالله خب مناسب بچه نیست، تو اسمی که همچین معناهایی بده میتونی بذاری

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

من خواب دیدم بچم بدنیا اومده بهم میگن پسره، منم میگفتم نه این بچه من نیست ما دختر میخواستیم،،، بعد یه پسر خوش قد و بالا و چشم ابرو مشکی و خوشگل و جذاب اومد گفتن این پسرته انقدر جذذذاب بووووود😍   الان یکی دوهفتس فهمیدیم جنسیتش پسره 🥰

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
2706