2733
2734
2731

معمولن هر کس س جور میخوره یکی خیلی سرخ کرده یکی دیگ نه 

من‌ خودم حتی خام هم میخورم بدون سرخ کردن

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

حلقه😐😐😂

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
هات داگ رو میشه خام خورد؟ضرر نداره؟

ضرر که داره ولی ی سری هاا انقدر خوشمزن که من همینجوری خام میخورم 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
منظورم مثل خیار که برش مورب میزنی

اهان 

آخه پنیریه نباید کامل برش بزنی 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

راجع به ریزش مو که گفتی داری من تجربه به خانمی رو برات میگم تو هم منو دعا کن 

می‌گفت عرق بید ( بیدمشک نه ها ) از عطاری بگیر سعی کن از جای خوب بگیری بعد بریز تو اسپری هرروز روزی دوبار کل کف سرتو باهاش ماساژ بده اون خانمه از نتیجه خیلی راضی بود البته پنج ماه تمام استفاده کرد امیدوارم برات جواب بده