2752
2734

حتی عبای جلو باز هم مخالفه😏

ی راهکار بدین ک محترمانه باشه و دهنشو سرویس کنم 

میگه اگ عبای جلو باز هم میپوشی باید زیرش لباس کوردی بپوشی!!  

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 
2731

نامزدی دوره شناخته

اینو بهش اختلاف فرهنگی

باهاش صحبت کن و بگو که اینجوری راحت تری و مطمئن باش بعد از ازدواج بدتر میکنه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

دیگه اگه از الان به فکر سرویس کردن دهن همدیگه هستین این زندگی زندگی نمیشه براتون 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

مردا چشون شده

جدیدا همههه گیر میدن به لباس اه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بگو چشم ، هرچی شما بگید . 

والا اینو خودت انتخاب کردی حالا هم باید حرفاش قبول کنی 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

بهتره با کسی ازدواج کنیم که عقایدش تا حدی مثل خودمون باشه 💔 یه جورایی کاریش نمیشه جز اینکه هر جور میخوای بپوشی و توجه نکنی به حرفاش 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

کاری ندارم ولی الان مانتو کفتان جلو بسته مُده بیشتر

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

یادمه تازه عقد کرده بودیم بمن گفت چادر سرت کن

گفتم نمیکنم خواهرت قبلا چادری بود الان چادر گذاشته زمین حالا من بیام چادر سرم کنم؟

یبارم رفتم مانتو خریدم گفت حداقل چادر نپوشیدی مانتو بلند میخریدی  گفتم من اینطوری راحتم و دیگه ار اونموقع به بعد چیزی نگفت

یبار رک جوابشونو بدین

شوهر منو ننش اینطور به بار اورده بود من عوضش کردم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2706