2733
2739
عنوان

آشپزی رو از رویی روشش میرین؟

67 بازدید | 8 پست

بعضی از خانوما میبینم خیلی آسون میگیرن آشپزی رو خوشبحالشون ما یه همسایه داریم همه چیز رو با هم می‌ریزه بعدم می‌زاره رو گاز بپزه حالا من بخوام آشپزی کنم خودم پاره میکنم ب نظرتون کدوم روش بهتره این که همه رو قاطی کنی بریزی ب خیال باشی یا این که خودتو بکشی و از رو روشش بری؟

دقیقا منم خیییلی حساسم و ریا نشه باسلیقه 

ولی اونایی ک راحتنو ساده میگیرن  ، حرص نمیخورن ،  غداشون بدمزست ولی عمر بیشتری میکنن و اعصابشون راحته 

😂💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا منم خیییلی حساسم و ریا نشه باسلیقه  ولی اونایی ک راحتنو ساده میگیرن  ، حرص نمیخورن ...

اتفاقا اصلا بدمزه نیست 

خواهر شوهر من دو دقیقه ای سر هم بندی میکنه و ...

اصن یه وضعی 

به خوردن که میرسه انگشتاتم میقولی 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

خوب هر چیزی اصولی داره دیگه مثلا تو خورشت چرخ کرده مااول سیب زمینی رو سرخ میکنیم میذاریم کنار بعد پیاز بعد چرخ کرده بعدگوجه ی پوست کنده وفلفل سبز ....ولی یه بار زنداییم سیب زمینی ها رو ریخت جمعشون نکرد از تابه بعدش چرخ کرده رو شست اضافه کرد بعد پیاز ها رو به نظرت از این غذا چی درمیاد؟

2740

من اوایل خیلی حساس بودم همه رو نکته ب نکته انجام میدادم ولی اصلا خوشمزه نمیشد😕 دیگه خودمو حرص نمیدم همیجوری سرهم بندی میکنم خوشمزه میشه 

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...