2752
2734
عنوان

یک میلیون چند صفر داره

126 بازدید | 14 پست

۷  تا صفر میشه یک میلیون تومان 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

۶تا

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
6

ریال 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

به تومن ۶ تا

به ریال ۷ تا

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

یک میلیون ۶ تا صفر داره 

۱ میلیون ریال ۷ تا

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

۷ تا میشه یک میلیون ریال

۶ تا میشه تومان

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706