2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر تخمک گذاری مختل نشده باشه بله

درصد کمی از خانمهای مبتلا به این سندروم تخمک گذاریشون مختل میشه

بقیه تخمک گذاری دارن ولی زمانش معلوم نیست چون پریود بهم ریخته اس و نامنظم.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اگر تخمک گذاری مختل نشده باشه بله درصد کمی از خانمهای مبتلا به این سندروم تخمک گذاریشون مختل میشه ...

عزیزم من اصلا پریود نمیشم تا سیپروترون کمپاند نخورم 

این دفعه گفتم خودمو به قرص عادت نمیدم بذار خودش هرموقع زمانش شد بیاد 

پنج ماه هیچچچی نیومد 

تا باز قرص خوردم الان پریود شدم

بله من خودم یکی هستم که درگیر همین مریضی بودم چهارسال شد باردار شدم اولی سقط کردم باز ۹ماه شد حامل ش ...

ای جانم خداحفظشون کنه 

بخدا قوت قلب گرفتم همه اومدن گفتن با وجود این مشکل بچه دار شدن😅

من پریودم تقریبا منظم بود و بطور طبیعی پریود میشدم اصلا دارو نمیخوردم

من که تا قرص نخورم ی قطره هم نمیاد 

دفعه قبل پنج ماه طول کشید دیگه واقعا حس بدی داشتم حس میکردم مث مردا شدم خودم قرص خوردم 

بنظرتون تنبلیه یا پلی کیستیک؟

2706