2733
2734

الان ۹ روز مونده به اولین امتحان یعنی دینی 

مدرسه نمیرم این ۹ روز 

به نظرتون چند روز واسه دینی وقت بزارم ۲۰ شدنم حتمیه؟ 

چون بعضی درسا مونده که اصلا نخوندم نمیدونم از الان شروع کنم دینی رو یا هنوز اونایی که نخوندم بخونم

از امروز شروع کن دینی رو بخون ۳ ساعت دینی ۳ .۴ ساعتم به اون یکی درسا 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

با تشکر همدردیم🤝

لایکم کن♡

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺
2731

دوازدهمی؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
از امروز شروع کن دینی رو بخون ۳ ساعت دینی ۳ .۴ ساعتم به اون یکی درسا 

آخه ۳ ساعت کمه میخوام جوری بخونم که دینی حداقل سه بار بخونم کل کتاب 

چون اولین امتحانه میخوام خوب بدم که برا بعدیا روحیه داشته باشم

آخه ۳ ساعت کمه میخوام جوری بخونم که دینی حداقل سه بار بخونم کل کتاب  چون اولین امتحانه میخوام ...

۵ .۶ ساعت