2752
2734

سلام.من تقریبا ۱ ساله که ازدواج کردم .تو دوران نامزدی با اصرار من و همسرم و مادرم، پدرم رو مجبور کردیم تا خونه اش رو بفروشه و زمین بگیره و سرمایه گذاری کنیم.من بااینکه درگیری خرید جهیزیه رو داشتم تمام وام ازدواج و پس اندازم رو به پدرم دادم و تمام قصدم این بود که سرمایه پدرم بیشتر بشه و بتونه جای بهتری خونه بگیره.الان بعد از گذشت ۲سال ارزش زمین نسبت به خونه قبلی تغییر زیادی نکرده.مادرم شاغل و سال پیش کمک مالی زیادی بهمون کرد برای پول پیش خونه ولی الان شدیدا با پدرم لج کرده و میگه پولش رو میخواد .

همسرمم به من میگه اگه مادرت پولش رو بگیره توام باید بگیری .همسرم وضعیت مالی خوبی داره و میگه پول رو برای خودت نگه دار ولی لج کرده و میگه اگه این کارو نکنی تو زندگیمون مشکل میندازی.تروخدا راهنماییم کنید اگه من اینکارو کنم پدرم حتی خونه قبلیش رو هم نمیتونه بگیره .دلم برای بابام خیلی میسوزه ولی بین دوتا ادم لج باز گیر افتادم 

از اول نباید دخالت میکردی 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

اصلاازاول تقصیر شما ۳نفر بوده خودتون خط اول اینطور گفتید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

واااای دلم واسه بابات سوخت 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

شما اصرار کردید از اولش 

چرا شونه خالی می کنید

استارتر خدای نکرده پدرت از غصه سکته می کنه 

مادرت چقدر سنگ دله 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

استارتر چقدر پدرت مظلومه 😭😭😭

وای یاد دوست همسرم افتادم خونه رو نصف  نصف  با زنش خریده بود زن گفته بود باید خونه رو بفروشی حق من  بدی مرده هم فروخته حق زنش رو داده بعد با حق خودش یه خونه رهن کرده زنه هم با پولش جهزیش رو نو کرده بعد که هر سال پول رهن اینا اضافه شده اینا هم نتونستن یه خونه درست حسابی رهن کنن با پولشون رفتن خونه مادر شوهر زندگی میکنن خونه که فروخته بودن هم چندین برابرشده😐

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍