2752
2734

یعنی مامانم هیچ چی راجب بقیه جرئت نداره به بابام بگه😂 سریع میرسه دست مامان بزرگم😶 مامان بزرگمم همسایه ها زیاد بهشون سر میزنن چون فلجه ، اونم همه چیو برا همه تعریف میکنه 

وای خیلی بدم میاد اینجوری😭😂

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادر نداره

گزینه بعدی داریم

بللههههه خواهراش👏🥲

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
پس بگو این پیرزنهای فامیل اخبار همه رو از کجا دارن😐😂

اره مامان بزرگ من منبع خبریه تو ساختمونشون اخبار همه ی همسایه هارو پوشش میده 

بدبختی اینجاست خونمون بهم نزدیکه 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊