2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قرص کرامس یعنی عقده چاقی رودلم مونده بودا اسکلت بودم وافعا خخخ . ۷ ۸ روز ک خوردم چاق شدمممم اصلا ...

واقعا؟؟

چند روز اثر کرد؟؟

چند کیلو اضافه شدی؟؟

روزی چند وعده میخوردی؟

بعضیا اشتها ندارن که زیاد بخورن بعضیا هم زیاد میخورن ولی استعداد ندارن هرچقدر بخورن

کاش این اشتها رو منم نداشتم اه🤦‍♀️

هیچ استعدادی نداریم جز چاقی

الآن گشنمه بهم فشار اومده بعد این تاپیکو دیدم حرصم گرفت😂🤭

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

دوستان یه سوال...فایل صوتی هم میشه مثل عکس عادی اپلود کرد یا باید لینک بذاریم؟

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

من ازدواج کردم تومجردیام۴۷کیلوبودم دیگه انقدرهمهذبهم گفتن لاغرخسته شدم اوایل ازدواج با خوردن روزانه شیرموزهرروزصبح پنج کیلوچاقترشدم اصلااشتهانداشتم به زور وزن می گرفتم ولی شیرموزچاقم کرد

من از یکی یه چیزی شنیدم نمیدونم درسته یا نه...تخم مرغ ابپز کسی که لاغر هست رو چاق میکنه و کسی که چاق هست رو لاغر...مربیش گفته بوده انگار

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
2706