2752
2734
عنوان

دلم برای اجیم تنگ شده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 70 پست
فکر میکنی ندیدن خانواده و حرف نزدن باهاشون اذیت نیست حتما مشکلتون را حل کنید الان شما اینقدر ناراحتی ...

اره بمیرم برا دلش🥺 

رفنه بود خونه خالم ب خالم گغته بود خیلی چیدمان خونت خوب شده خالم گفته ریحانه اینجوری چیده برام خالم میگفت تا اسم تورو اوردم فقط گریه کرد 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
همش میگ بخاطر بچم  وگرنه بابام همیشه میگ هرکدوم از دخترام طلاق بگیرن فکر میکنم انگار اصلا ازدو ...

بچه اش که کوچیکه میدن به خواهرت

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه شوهرش همیشه که بهش چسبیده نیست حداقل میتونه یه برنامه نصب کنه تماس تصویری بگیره با مادروخواهرش&n ...

اصلا نمیدونم گوشیشو چیکار کرده حتی قفلش رو باز کنه اون میره رو گوشیش ک داره باهاش چیکار میکنه

اخه بیخودیه بیخودی هم نمیشه که!حتما دلیل داره.مگه اینکه مشکل روانی داشته باشه همسرش

بخدا بی دلیل

هیچ دلیلی نداشت 

یهو بی دلیل که این حرف رو نزده. لابد دعوایی کردین با هم دیگه که روابط بهم خورده. 

نه هیچ بحثی. نداشتیماتفاقا اخرین بار دو. سه روز با شوهرش و. بچش خونه من بودن بیرون رفتیم چقد خوش گذشت 

یهو اینجوری شد

بچه اش که کوچیکه میدن به خواهرت

شوهرش نمیزاره میدونم چ سگیه مطمئنم بچه رو نمیزاره خاهرم دود یقه ببینه

نه هیچ بحثی. نداشتیماتفاقا اخرین بار دو. سه روز با شوهرش و. بچش خونه من بودن بیرون رفتیم چقد خوش گذش ...

برادرهم داری؟پدرت پیره؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
نه هیچ بحثی. نداشتیماتفاقا اخرین بار دو. سه روز با شوهرش و. بچش خونه من بودن بیرون رفتیم چقد خوش گذش ...

بریزن جلو در خونش سر و صدا کنید اگرم مامور خبر کردن بزار بکنن اصلا حق نداره کسی رو محروم کنه از دیدن والدین این حق قانونی شماهاس که همدیگه رو ببینید 

این کاربری واگذار شده

خب لابد یه حرفی ناخواسته زده شده یه حرکتی که دامادتون خوشش نیومده و با خواهرتون دعوا و بحث کرده و تهش شده محروم شدن از دیدن خانواده. شما که تو خونه اونا نیستین که بفهمین چی شده. هر چی هست دلخوری به وجود اومده. 

اصلاهراتفاقی هم بیافته غلط میکنه نزاره خودش نیاد چرازنشوازدیدن خانوادش محدودمیکنه 

به مراجع قانونی بگن فوقش کار به طلاق بکشه بهتر از اینه که هر روز بمیره و زنده شه 

این کاربری واگذار شده
شوهرش گفته مستقیم بهتون نیاید خونمون؟ خب دلیلش چی بوده؟ خواهرت نگفت شوهرش چی گفته؟ دنبال دلیل و رفع ...

ب بابام گفته بود فک کن ب مامان من ک کل فامیل و خانواده بهش احترام میزارن و ی بار همین عوضی اخم تو صورتش ندیده ب بابام گفنه اگ کفتار پیر بیاد خونم میکشمش

2706