2733
2734
عنوان

دلم برای اجیم تنگ شده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 70 پست
خاهرم حاضر نیس جداشه بخاطر دخترش  مطمنم یک درصد نمیتونه جدا شه

خب عزیزم دیگه انتخاب خودشه. شما هم هر چی دلسوزی کنید فقط خودتونو اذیت می کنید. 

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   
مامانت تو زندگیشون دخالت نکرده؟ خب بابات نپرسیده چی شده مگه؟ مطمئنن چیزی هست شما نمیدونی یا فکر میکن ...

مامانم؟  بخدا انقد مظلومه ک اگ ی مریضی هم داشته باشه نمیگ 

ن ب بابام فقط همینو گفته

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب پس بحث داشتید دیگه قطره چکونی میگی 

ن هیچ بحثی. نبود همینجوری ک دور هم بودیم گفت مامان ارثیه رو بگیر بده من مامانمم گفت من هیچوقت نمیتونم این حرفو ب داداشام بزنم بدون یذره دعوا یا ناراحتی و موضوع تموم شد یهو اینجوری شد

خب عزیزم دیگه انتخاب خودشه. شما هم هر چی دلسوزی کنید فقط خودتونو اذیت می کنید. 

اره درسته

اما دل تنگی ک. دست خودم نیس

بابام نمیخاد برای اجیم ناراحتی درست کنه ولی خب اجیم خودش اگ دوس داشت جداشه میتونست ناخن کاره و ...

عزیزم الان خوشحاله خواهرت؟بره بیارتشون بگه رفتارت رو درست کن منم برشون میگردونم ببخشید اگه شلافه بودید اینجوری نمیشد بعدم اینجور اشغالایی پولین اگه بابات داره یکم پول بهش بده ببین چطوری گل و بلبل میشه

عزیزم الان خوشحاله خواهرت؟بره بیارتشون بگه رفتارت رو درست کن منم برشون میگردونم ببخشید اگه شلافه بود ...

خودش وضعش خوبه ولی. نمیدونم چرا اینجوریه عوضی

خب اجیم خودش باید بخاد ک. بابام بیارتش وقنی نمیخاد چیکارش کنع

ن هیچ بحثی. نبود همینجوری ک دور هم بودیم گفت مامان ارثیه رو بگیر بده من مامانمم گفت من هیچوقت نمیتون ...

خیلی عجیبید 

در اصل خواهرتم نمیخواد باهاتون ارتباطی داشته باشه همسرشو انتخاب کرده

بحث مالی هم داشتید دیگه 

شما هم دنبال رفع مشکل نیستید کشیدید عقب

فقط میگید همچی خوب بود یهو همچی بد شد ما هم نظاره گر

بیچاره مامان باباتون 

بی دلیل که نمیشه خدا میدونه از چه زمانی کینه تو دلش بوده که الان رو کرده

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
بیچاره مامان باباتون  بی دلیل که نمیشه خدا میدونه از چه زمانی کینه تو دلش بوده که الان رو کرده

فقط شما درست متوجه شدید