2737
2739
عنوان

معجزه چهار قل

77 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها من دانشجوی پزشکی هستم این ترم بیمارستان درسام برگزار میشه خیلی هاش ،چند نفر اونجا بدون هیچ دلیلی اذیتم میکردن به ناحق ،امروز رفتیم یه کاری مربوط به درسمون رو انجام بدیم این چند نفرم بودن من نه اینکه از اینا بترسم یا چیزی کلا حس خفگی و سنگینی بهم دست میده چون به ناحق در حقم بدی کردن ،امروز ۲ باز پشت سرهم چهار قل رو خوندم و معجزه اش رو دیدم دیگه اذیتم نکردن اون چند نفر ،شمام هر مشکلی دارین بخونین 

چقد نیاز داشتم به این تاپیک خیلیا اذیتم میکنن  دوس دارم امتحانش کنم

من واقعا معجزه اش رو امروز دیدم ،اصلا اون چند نفر به ناحق خیلی درحکم ظلم کردن و جالبیش اینجاست امروز باهام خوب شده بودن ،یعنی هیچ وقت فکرشو نمیکردم انقدر معجزه داشته باشه ،امروز یه حس خیلی بدی داشتم حس خفگی ولی همین که آیه رو خوندم کلا همه چیز درست شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم تمام قرآن رمز و رازی داخلش هست. هر سوره برای یه چیزی کار سازه و در یک موقعیتی جواب میده. من از خیلی سوره ها و آیات قرآنی معجزه دیدم. مثلا آیه الکرسی برای رفع بلا و عزیز شدن بچه در دوران بارداری خیلی خوندم. یا سوره حشر برای تمام حاجاتم خوندم و جواب داده. فقط باید مداومت داشته باشید. 

2731
من واقعا معجزه اش رو امروز دیدم ،اصلا اون چند نفر به ناحق خیلی درحکم ظلم کردن و جالبیش اینجاست امروز ...

خداروشکر 

من قللا آیت الکرسی بهم آرامش میداد ورد زبونم بود اما این مدت انقد اذیتم کردن افسرده شدم اینم میخونم مرتب انشالله همیشه حال دلت خوب باشه خانم دکتر مهربون

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740