2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو جمعای دوست و فامیل و اشنا همه میگن چرا حرف نمیزنی چرا مثل روحی  انگار وجود ندارب نمیدونم ...

لازم نیست کاری و که دوست نداری انجام بدی

در جواب بهشون لبخند بزن و بگو: چی بگم آخه ،دارم به صحبتای شیرین شما گوش میدم و لذت میبرم

بگو ترجیح میدم بیشتر شنونده باشم و از همراهی با شما لذت ببرم

به حرفاشون واکنش نشون بده مثل واقعا؟ چه جالب.بعدش چیشد.

سعی کن شنونده خوبی باشی

بیشتر تمرکزتان رو بذار رو شاد بودن خودت.

سعی کن بیشتر در اجتماع باشی

روزی یه موضوع برای خودت انتخاب کن ده دقیقه درموردش حرف بزن و صداتو ضبط کن بعدش گوش بده مخم نیست چی میگی فقط حرف بزن درمورد موضوع

ببین در همه جا اینجوری هستی یا یه موقعیت های خاص

لازم نیست کاری و که دوست نداری انجام بدی در جواب بهشون لبخند بزن و بگو: چی بگم آخه ،دارم به صحبتای ...

اخه کم کم ادما ازم دور میشن 

خودم دوست دارم اجتماعی باشم

۲۳

با بیرون رفتن و داشتن شغل بنظرم درست میشه،چون خودم اینطوری هستم،ی تایمی سرکار میرفتم خیییلی بهتر شده بودم

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚

منم درونگرام. اوایل به منم هی میگفتن چرا ساکتی حرف نمیزنی چیزی شده؟ و.....  الان دیگه عادی شده واسشون.  گاهی یه سوالی بپرس، به حرفاشون بخند یه ری اکشن کوچیک نشون بده بدونن ناراحت نیستی و تو جمعشونی

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
بگو ترجیح میدم بیشتر شنونده باشم و از همراهی با شما لذت ببرم به حرفاشون واکنش نشون بده مثل واقعا؟ چ ...

تو جمعایی که پسر دارن اینجورم نمیتونم بلند حرف بزنم یا کلن حرف بزنم

خجالتی میشم

با اینکه مشکلی با پسر ندارم و حسی نیستا 

2706