2752
2734

راستش من خودم تا الان تاپیک زدم درمورد مدارس و کسب اطلاعات ولی هیچ کس هیچ نظری ندادن برای همین تصمیم گرفتم خودم یک سری از بهترین مدارس بندرعباس رو بدم 

ابتدایی

دولتی دخترانه : سید قطب و محبوبه دانش از نظرم بهترین مدارس هستن هم از نظر کادر آموزشی و هم از نظر امکانات که با اینکه دولتی هستن امکاناتشون خوبه 

دولتی پسرانه: مفتح و رضانیان هم عالین یعنی فقط تو بندرعباس این دوتان که   حرف اول رو میزنن

غیر دولتی دخترانه و پسرانه : علوی و پویش خیلی خوبن و بقیه به نظرم زیاد جالب نیستن و زیاد با مدارس دولتی تفاوت ندارن 

متوسطه اول 

دخترانه دولتی:فرهنگ 

پسرانه : جامعه الصادق 

درمورد غیر دولتی زیاد نظری ندارم 

و هم چنین متوسطه دوم لطفا اگر اطلاعات دارین درمورد مدارس و مدرسه های دیگه ی خوبی رو میشناسین بگید جای دوری نمیره

ابتدایی دخترانه شاهد کنار سید قطب هست  سید قطب بعد از اینکه مدیرش عوض شد زیاد حالب نیست متوسطه ...

مرسی عزیزم ولی از کسی شنیدم دانشگاه متوسطه دوم خیلی خراب شده دخترا به مدیرشون رشوه میدن کارهاشون رو به اداره گزارش نده 

2731
مرسی عزیزم ولی از کسی شنیدم دانشگاه متوسطه دوم خیلی خراب شده دخترا به مدیرشون رشوه میدن کارهاشون رو ...

متوسطه دوم دانشگاه زیر نظر دانشگاه هرمزگان خوبه 

همکاران راضی هستند 

متوسطه دوم دانشگاه زیر نظر دانشگاه هرمزگان خوبه  همکاران راضی هستند

آره ولی الان جدیدا بیشتر دانش آموز ها الان غیر سهمیه هستن و بیشتر کادر درمان بچه ها رو میزارن علوی

آره ولی الان جدیدا بیشتر دانش آموز ها الان غیر سهمیه هستن و بیشتر کادر درمان بچه ها رو میزارن علوی

برا ایتدایی دانشگاه اصلاً خوب نیست دیگه خراب شده هم دخترانه هم پسرانه 

متوسطه اول هم که قبلاً اوضاعش خراب بود