2752
2734
عنوان

دوست خنگم تو حاملگی ابله مرغون گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 38 پست
وای منم ۱۰ هفته م خیلی می ترسم اما واقعا دست خود آدم نیست برام دعا کنید بچه م سالم و سلامت بیاد بغلم

بشین توخونه بخور بخواب 

تو جمع خیلی نرو ویروس و اینا هست

هیچی نمیشه

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖
زنداداش منم حامله است تو عید ابله مرغون گرفت رفت دکتر یه ازمایشی داد دکتر گفت مشکلی نیست 

عزیز زنداداشت چند هفته بود

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بشین توخونه بخور بخواب  تو جمع خیلی نرو ویروس و اینا هست هیچی نمیشه

دخترم ۵ سالشه کلاس اینا میبرمش نمیتونم زیاد خونه بمونم انشالله چیزی نشه والا تنگی نفسم نمیذاره ماسک بزنم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
دخترم ۵ سالشه کلاس اینا میبرمش نمیتونم زیاد خونه بمونم انشالله چیزی نشه والا تنگی نفسم نمیذاره ماسک ...

اگه قبلا گرفته باشی فکر نکنم خطرناک باشه

این دوست من قبلا هم نگرفته بود 

اون ک اره ولی خب خودشم مراقبت نمیکرد فکر کن رحمش دوشاخه بجای استراحت پیاده میره بیرون میچرخه  ...

پس حقشه

امیدوارم ولی این بی عقلیاش دامن بچه شو نگیره و سالم دنیا بیاد

H خدا رو چه دیدی شاید شد M

خالم همینطور شده بود بچش هم مبتلا شد و زایمان خیلی سختی داشت چون هیچ بیمارستانی به دلیل بیماری بستریش نمی‌کرد ماه های آخر مبتلا شد 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
اون ک اره ولی خب خودشم مراقبت نمیکرد فکر کن رحمش دوشاخه بجای استراحت پیاده میره بیرون میچرخه  ...

خل وقتی میبینی حرف گوش نمیده دلش ب حال خودش نمیسوزه شما چرا اینقدر حرص میخوری و وقت میذاری؟ی سری ازادما دلسوزی میکنی براشون شک میکنن ک لابد اگ انجام ندم اتفاق بدی می افته پس باید انجامش بدم 

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
متاسفانه تو هفته های پایین خطرناکه  دوست من گرفت و بچش و مجبورا سقط کرد  اون زیر 5 ماه ب ...

۱۸ یا ۱۹ هفته هست

وای منم ۱۰ هفته م خیلی می ترسم اما واقعا دست خود آدم نیست برام دعا کنید بچه م سالم و سلامت بیاد بغلم

واقعادعامیکنم بی استرس بگذره برات ...من خودم توی 31 هفتم همش میگم کی این چند هفته میگذره

حتما عزیزم.رفتم حرم یادت میکنم

منم دعا کنید نمیخوام جدا شم دعا کنید دوشنبه شورا آشتی کنیم 😔😔😔😭😭

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
باید ازمایش بده  دکتر حتما بهش میگه  ولی احتمالا اعلام ختم بارداریش بالا هست  ولی ...

ازمایش چی هست؟

متاسفانه ابله مرغون خیلی شایع شده 

خیلی ها چند سال پیش یک جو ضد واکسن ابله راه انداختن و نرفتن واکسن بزنند 

نتیجش الان شیوع سریعش هست 

خدا بخیر بگذرونه

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
2706