2733
2734
عنوان

دوست خنگم تو حاملگی ابله مرغون گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 38 پست
منم دعا کنید نمیخوام جدا شم دعا کنید دوشنبه شورا آشتی کنیم 😔😔😔😭😭

انشالله درست میشه

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم  دکتر براش مینویسه  دوست من سونو ازمایش داد و بعد ختم بارداری دادن بهش

🤦‍♀️وای 

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖
حتما عزیزم.رفتم حرم یادت میکنم

عزیزم میشه برامنم دعا کنی خیلی نیاز دارم دارم دیوونه میشم از مشکلات 

به دوستت بگو بره پیش متخصص طب سنتی  اگر تو این ماه صلاح باشه براش حجامت می کنن خوب میشه سعی کنه کرمی کمتر بخوره دود خاکشیر هم بده خاک شیر هم بخوره

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
عزیزم میشه برامنم دعا کنی خیلی نیاز دارم دارم دیوونه میشم از مشکلات  به دوستت بگو بره پیش متخص ...

انشالله که مشکلی برای بچش پیش نیاد

عزیزم میشه برامنم دعا کنی خیلی نیاز دارم دارم دیوونه میشم از مشکلات  به دوستت بگو بره پیش متخص ...

حتما عزیزم❤️

واقعادعامیکنم بی استرس بگذره برات ...من خودم توی 31 هفتم همش میگم کی این چند هفته میگذره

فدات عزیزم بله خیلی سخته انشالله هرچه زودتر این چند هفته میگذره و به سلامتی فارغ میشید😍

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️