2733
2734
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نامزدی رو واسه این گذاشتن  دوسش نداری ادامه نده بهتره فردا با یه بچه طلاق بگیری

ارررررررمیییییییییییییییی سلللللللللاااااااااامممممم

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
به همین بچه بازی که شما میگید نیس خیلی نکات مثبت دیگه داره 

من 

مامانم بابامو خوشتیپ کرده

به زور لباس خوب تنش می کنیم 

بعد هم خیلی زیاد ازش تعریف می کنم 

الان خیلی خیلی خوب میپوشه 

ببین شناخت ازش پیدا کن 

ببین کلا آدمی هست که انتقاد پذیر باشه انعطاف پذیر باشه با سریع بهش برمیخوره

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،/https://biaupload.com/do.php?filename=org-6cb7ae549b441.mp3
برا من شوهرم همینطور بود گفتم من اینجوری دوست ندارم الان بدون اجازه من جایی میریم حق نداره لباسی که ...

ب زندگیت احترام میزارم ولی فک میکنم اینم درست نیس ک حق نداشته باشه اینکه تو سیاست داشته باشی و ب تصمیم خودت اونو متقاعد کنی غیر مستقیمو بیشتر دوس دارم

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
ولی من فکر میکنم چون تو اونو دوست نداری از نظرت تیپش خوب نیست کاش عکس میفرستادی ببینیم واقعا همینقد ...

نه واقعا بد تیپه 

خیلیا بهم گفته بودن نامزدت رو نشونمون بده ولی دیروز اینقدر بد لباس پوشیده بود که اصلا روم نشد معرفیش کنم به بقیه 

وقتی دیدم بقیه چطور لباس پوشیدن یه لحظه دلم گرفت ، چون خودم خیلی تیپ برام مهمه و همیشه به تیم میرسم و بهترین لباس های که میتونم میپوشم

باورت میشه اینقدر بد لباس می‌پوشه که اصلا هیکلش معلوم نمیشه ولی از ایناس که استخون بندی بزرگی داره و ...

وای من متنفرم از اینکه مردا وقتی دعوت میشن عروسی شلوار جین و کتونی پیرهن چهارخونه بپوشن تا وقتی که میشه کت شلوار پوشید یه کت شلوار خرید و حداقل ۲۰ تا سیت عروسی پوشید آخه این چه طرز لباس پوشیدنیه به خدا میرن فیلم و عکس طرفم گند می‌زنن بهش

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
نه واقعا بد تیپه  خیلیا بهم گفته بودن نامزدت رو نشونمون بده ولی دیروز اینقدر بد لباس پوشیده بو ...

نمیدونم

پس بهش مثلا اینجوری بگو که از لباس اینشکلی خیلی خوشت میاد و به نظرم اگه تو بپوشی خیلی جذاب میشی

یا عکس لباس براش بفرست بگو فلانی این لباسارو ببین چه خوشگله به نظرم تو تن تو خیلی میشینه برو بخر و بپوش که من لذت ببرم

2706