2733
2734
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست
اقای قاضی تیپشو دوست نداشتم میخوام طلاق بگیرم، چه بی منطق و خنده داره

دقیقا 

من کلی معیار های دیگه داشتم که همشو داشت و فقط از تیپ و قیافش راضی نیستم اینکه بخوام بخاطر این کنسلش کنم واقعا بی انصافیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عجله نکن اگ پسر خوبیه میتونه زندگیتو بسازه کافیه لباس رو کم کم میتونی تغییر بدی این پسرای ام ...

اره به نظرم پسری که با یکی میره تو رابطه یا حتی دختری که وارد رابطه میشه حالا چه پارتنر باشه چه نامزد و همسر باید به سلیقه طرف مقابل هم احترام بزاره و یچیزی بپوشه که به سلیقه طرف مقابل هم بخوره 

من خیلی سعی میکنم مقایسه نکنم نمیگم اصلاااا مقایسه نمیکنم چون بلاخره آدما ناخودآگاه توی ذهنشون این اتفاق میوفته ولی سعی میکنم کم کم تغییرش بدم 

مرسی از اینکه وقت گذاشتی دوست عزیز 

اره به نظرم پسری که با یکی میره تو رابطه یا حتی دختری که وارد رابطه میشه حالا چه پارتنر باشه چه نامز ...

راجب سلیقتون تو انتخاب لباس باهم حرف زدین؟ 

خاهش میکنم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
نه تا الان حرف نزدیم

بگی درست میشه کم کم😊

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
واقعا امیدوارم  چون خیلی اذیت میشم وقتی بهش فکر میکنم

چیکارست نامزدت؟ 

وااای دقیقا  چیکار کردی بعد ؟ تغییر کرد ؟؟

سایز لباسشو ازش پرسیدم...هر بار کادو میگرفتم یه لباس شیک میگرفتم براش..یه مدت از عقدمون ک گذشت(ما شب نامزدی و عقدمون یکی بود) بش گفتم فلان لباس تو تنت نمیشینه..یا همون پالتو رو گفتم چرا انقد بزرگ گرفتی ک تیپتو بهم میزنه..حیف اندام تو نیس..یا یه تیپ آدمایی تو خیابون میدیدم بش میگفتم اینجور لباسا بیشتر ب تو میاد چون ماشاالله هیکلت قشنگه

کم کم درست شد...الان عکسای اونموقعشو میبینه میخنده میگه چرا اینجوری تیپ میزدم

زندگیتون پر از عشق
کارمند یه کارخونس

خوبه

2706