2733
2734
عنوان

پریودی بعد hcg

52 بازدید | 11 پست

سلام وقتتون بخیر من این ماه برای بارداری دکتر بهم لتروزل داد و روز ۱۱ سیکل سه تا فولی ۲۳ و ۲۶ داشتم و یدونه امپول hcg زد برام ۱۶ روز بعد از امپول تستم منفی شد ۲ بود بتام و دقیقاً سر تایم ۱۸ هم مثل ماه پیش پریود شدم ولی پریودیم فرق میکرد دور اول شد خون ریزی متوسط رو به زیاد بود و دفع لخته داشتم و دردم هم نرمال بود ولی از روز سوم کم شد و روز ۴ کاملا پاک شدم و خونریزی ندارم الان میخواستم بدونم طبیعی هست این امر چون الان در سفر هستم و دسترسی به دکترم ندارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد مصرف قرص و امپول hcgطبیعیه من ۴ماه تزریق میکردم یه ماه نشدم یه ماهش دیر شدم یه ماهش دو روز شدم ...

اخه این ماه دکتر نرفتم گفتم خودم لتروزل بخورم تا باز روز دوازدهم برم سونو