2733
2734

که اگه پسندم کرد که مطمئنم نمیکنه بره پسرشو بیاره

پسرش پرستاره و ۲۶ سالشه

منو یه نفر معرفی کرده بهشون 

خیلی مضطربم از اینکه باز پس زده بشم 

من نمیخاستم بزارم مامان پسره بیاد مامانم گفت ساعت ۳ بیاد

نمیدونم چرا انقدر عجله داره زود ازدواج کنم نمیخاد قبول کنه یه سری از ادما هیچ وقت ازدواج نمیکنند

مامانم میگه یکم ارایش کنم ولی من حتی یه کرمم نمیخام بزنم میخام با همین قیافه داغون ببینتم و اگر قراره فرار کنه از همون اول فرار کنه 

ای کاش پشیمون شه نیاد ساعت سه تروخدا دعا کنید نیاد من دیگه نمیتونم پس زده بشم داغون شدم

2731

چقد انرژی منفی میدی ب خودت

نیاز نیست آرایش کنی کلی حموم برو یکم مرتب کن خودتو یکوچولو ب خودت برس دوس داشتی ی آرایش خیلییی ملایم کم بکن

اگ خودت دلت هست البته

اگ هم نمیخای باز همینکارو رو بنظر من بکن ولی خیلی محترمانه بهش بگو ک قصد ازدواج نداری فعلا

😐 خب یه کم به خودت برس در حد معمول

چرا باید پس زده بشی؟ شاید قسمتت همین باشه

اعتماد به نفس داشته باش دختر

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

از این مدل ازدواج متنفرم. مگه تو‌کالایی که بیان ببینن، اگه خوششون اومد بگیرنت. ازدواج باید پیش بیاد...باید ادمش سرراهت قرار بگیره. باید یه حسی شکل بگیره. نمیدونم چی بگم.

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

مگه عهد بوقه مامانه بیاد واسه پسندیدن چرا خودتو بی ارزش میکنی بشین با مامانت حرف بزن بگو من لباس نیستم که بیان پسندم کنن

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️

دوستان من تو خانواده ای زندگی میکنم که هیچ راهی جز این مدلی اشنایی ندارم

اگر ی روزی بخام مثل امروزیا ازدواج کنم بابام سرمو بیخ تا بیخ میبره تو باغچه چال میکنه

دوستان من تو خانواده ای زندگی میکنم که هیچ راهی جز این مدلی اشنایی ندارم اگر ی روزی بخام مثل امروزی ...

عزیزم شرایط خودت چیه تحصیلاتت؟الهی که بهترین ها نصیبت بشه از ته دل خودتو بسپار دست خدا،خودش بهترین ها سر راهت قرار میده امروزم یه کوچولو ب خودت برس سروسنگین باش ولی بداخلاق نباش😉یه کرم ویه رژ ملایم 

دوستان من تو خانواده ای زندگی میکنم که هیچ راهی جز این مدلی اشنایی ندارم اگر ی روزی بخام مثل امروزی ...

پس یه دستی به سر و روت بکش. به هر حال مهمون داره میاد خونتون...انشالا هرچی که خیره برات رقم بخوره🙏

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706