2752
2734

هربار میرفتم بعد یه هفته کرونا میگرفتم.منم بدمریضم یعنی قشنگ زمین گیر میشم با یه ویروس😢😥😥

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

فک نمیکردم هنوز کسی باشه ک از کرونا بترسه:/

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از هر چیزی بترسی و هر چیزی رو سخت بگیری بدتر میشه پس شل کن و با خیال راحت برو باشگاه خواهرم

هر بار رفتم مریض شدم 

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
2731

خواهرام همه باشگاه میرن فقط نمیدونم چرا منم مریض میشم😐

تلقین نکن به خودت شایدم بدنت ضعیفه ورزش سنگین نکن آروم آروم شروع کن

آره بدنم ضعیف که هست چون حین ورزش رنگم میپره و سرگیجه میشم

آره بدنم ضعیف که هست چون حین ورزش رنگم میپره و سرگیجه میشم

خب دیگ

توی بطری آبی ک میبری ی دو تیکه میوه بنداز یا ی موزی میوه ای چیزی با خودت ببر حین تمرین بخور سنگین ورزش نکن

ب خودت فشار میاری بعد میگی مریض میشم

چ کاریه میکنی دختر

خب دیگ توی بطری آبی ک میبری ی دو تیکه میوه بنداز یا ی موزی میوه ای چیزی با خودت ببر حین تمرین بخور ...

به خودم میرسیدم مثلا چل دیقه قبل ورزش خرماگردو موز و اینا میخوردم ولی هیچ تاثیری نداشت

ولی خوب چربی سوزی بود ها فک کنم سنگین بوده برام. اینبار برم در حد بازی بازی تمرینا رو انجام بدم 😃 ببینم چطور میشه