2752
2734

من بارداریم ناخواسته بوده و یکسال پیش که رفته بودم چکاپ سونو بهم گفت جای سز قبلیت نازک شده و نباید باردار بشی

الان خیلی استرس دارم تا قبل از تشکیل قلبش هر کاری کردم سقط بشه ولی نشد دیگه میترسم سقط کنم دکتر بهم گفت حتی توی هفته های اول هم سقط بشه باید توی بیمارستان سقط کنی ممکنه رحم پاره بشه.حتی بهم گفته سزارینت هم خیلی سنگینه چون چسبندگی داری احتمالا به خاطر دو سز قبلی

توی سونو زده سگمان تحتانی۸mm

ممنون میشم کسی شرایطش مثل من بوده و بارداریش به سلامت گذرونده جواب بده تا نگرانیم کم بشه

2731

سلام منم سزارینن دومم گفته بوددیگه نبایدحامله بشی منم ناخواسته حامله شدم هفته سی وسوم یاچهارم فرستادنم سونورنگی دادم براچسبندگی مشکلی نداشتم موقع برداشتن بچه دکتربهم گفت خدانگه داشته بچه رونمیدونم چیش نازکه البته بچه سومم زودبرداشتن فک کنم هفته سی وشش یاهفت بود. من ماه دوم یاسوم بارداری خونریزی شدید داشتم داشت سقط میشدچون محبتش به دلم نشسته بودهی رفتم دکترواستراحت کردم سقط نشد

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔
عزیزم نگران نباش منم شرایطم همین بود و خیلی خوب سپری شد فقط بچه ام ۲۰ روز زودتر بدنیا اومد کیسه آبم ...

خدا حفظش کنه

من از وقتی تستم مثبت شده شب و روزم شده استرس و ترس دکترا هم که فقط کارشون زیاد کردن استرسه😔

اره دکترش میگفت باید سقط کنی خیییییلی خطرناکه ولی مامانم دلش نیومد سقط نکرد 

من که اصلا دکترا سقط نکردن تا حرف از سقط میزدم میگفتن غیرقانونیه و اینکارو نمیکنن

من که اصلا دکترا سقط نکردن تا حرف از سقط میزدم میگفتن غیرقانونیه و اینکارو نمیکنن

پس احتمالا شرایطت خیلی خطرناک نیس

کار نکن خیلی

مخصوصا ماهای اخر

ما خونه تکونی داشتیم ماه اخر مامانم کلی کار سنگین کرد رحمش تقریبا پاره شده بود 36 هفته بدنیا اومد یک هفته تو دستگاه موند

میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم:)..در آرزویِ شهادت.. 
سلام منم سزارینن دومم گفته بوددیگه نبایدحامله بشی منم ناخواسته حامله شدم هفته سی وسوم یاچهارم فرستاد ...

خدا بچه هاتو حفظ کنه

سزارین سوم چطور بود خیلی اذیت شدین؟بیحسی یا بیهوش شدین؟

نگران نباش

من چون دوتا سزارین داشتم و یه بارم لاپراسکوپی شدم و لوله سمت چپ رو برداشتم دکترم میگه احتمالا چسبندگی شدید دارم به خاطر این عملا وشرایط رحمم هم که اینجوریه دیگه خیلی میترسم 

من چون دوتا سزارین داشتم و یه بارم لاپراسکوپی شدم و لوله سمت چپ رو برداشتم دکترم میگه احتمالا چسبندگ ...

آخه دکترا کلا استرس زیاد میدن

استراحت کن زیاد فعالیت نکن

ماه چندم هستی

خداجون خودت کمک کن
سلام منم سزارینن دومم گفته بوددیگه نبایدحامله بشی منم ناخواسته حامله شدم هفته سی وسوم یاچهارم فرستاد ...

بین سزارین دوم و سومتون چقدر فاصله هست؟

من سز دومم ۷ سال پیش بوده

2706