2752
2734
عنوان

مرتیکه عراقی بهم تیکه انداخت😐

1021 بازدید | 78 پست

تو دانشگاهمون کلی دانشجو عراقی هس 

بعد من الان نشستم تو ایستگاه اتوبوس 

دوتاشون اومدن رد شدن از پیشم یهو یکیشون تو چشام نگاه کرد گف اوف 😐 💔 

بعدم گف سلام

منم گفتم زهر مار و سلام مرتیکه بیشعور 😐💔

در ضمن منم اصن ن آرایش داشتم ن هیچی

(فارسی خیلی کم بلدن)

_ دیر بشه ولی |🩶|حسرت نشه_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهوازی مگه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
نه شهرکردم

اونجا هم هستن ؟ وای

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

قسمت دردناکش اینه که گفتن دانشجوهای افغان و عراقی رو سمت دانشگاه ازاد نبرید و اونجا مشعول به تحصیلشون نکنید چرا 

تدریس تو دانشگاه ازاد به درد نمیخوره و کیفیت نداره 

دانشگاه ازاد بمونه برای دانشجوهای وطنی 

دانشگاهای تاپ با کیفیت تدریس بالا برای عراقی و افغان 

برادران عراقی،اینا نوه نتیجه همونانن که هشت سال جنگ بهمون رحم نکردن،ب من بود حالا که ک کت تن ماست آد ...

عموی خودمم ب دست همینا شهید شد 💔🙂

_ دیر بشه ولی |🩶|حسرت نشه_
2706