2733
2734

@nazroz20   فردا روز مهمیه براش

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ان شاالله که هرچی خیر و صلاحشون هست اتفاق بیفته🤲✨❤️

مرسییی عزیزی 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براتون صلوات میفرستم .خدا مشکل تون رو حل کنه برای منم دعا کنین ..امروز کار شوهرم درست بشه و برای سلامتی ام

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
براتون صلوات میفرستم .خدا مشکل تون رو حل کنه برای منم دعا کنین ..امروز کار شوهرم درست بشه و برای سلا ...

حتما

اگر شد خبرم بدید خوشحال شم

چرا که نه 🥺

تولدمو از یاد بردع بودی برووو ،🥺

دعاشون کردم  برای ازدواج موعق منم دعا کنید سنمم کم نیست 💔

خدا یه آدم خوب و درست بیاره تو زندگیت و خوشبخت بشی 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
عههه  منن؟؟  چندم بودی  ببخشید حالم بد بود سر یه قضیه بدتر شد  درگیر بودم&nb ...

جدی 

واقعااا ببخشید 😅🥲💛

۱۸ام بود 

خودت ک دعات گیراس براش دعا کن 

چرا فک میکنی که از خودم در آوردم ؟

مثلا چه سودی چه پولی بهم میرسه که الکی بگمت !

2706