2752
2734
جدی  واقعااا ببخشید 😅🥲💛 ۱۸ام بود

جدیه جدی🥺💔💔

شوخی میکنم بابا کی یادش بود جز چند نفر ... 

عهده 

با تأخیر تولدت مبارک خوشگل خانوم 

ایشالا به همه آرزو های خوشگلت برسی و یه زندگی سرشار از آرامش و عشق رو برات آرزو میکنم

هیچکس ما رو درک ‌نمیکنه، بیا کنار هم دیوونه باشیم.
جدیه جدی🥺💔💔 شوخی میکنم بابا کی یادش بود جز چند نفر ...  عهده  با تأخیر تولدت مبارک خ ...

عزیزدلمی شرمنده بخدا🥺😔

مرسییی همچنین بهاری جان ♥️

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلمی شرمنده بخدا🥺😔 مرسییی همچنین بهاری جان ♥️

عهده وا این چه حرفییههه🤣🤣 

مگه من ناراحت شدم 😑 

همین که هر وقت خواستم کنارم بودی کافیه🙃

هیچکس ما رو درک ‌نمیکنه، بیا کنار هم دیوونه باشیم.
عهده وا این چه حرفییههه🤣🤣  مگه من ناراحت شدم 😑  همین که هر وقت خواستم کنارم بودی کافی ...

عزیزدلمی شرمنده بخدا🥺

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
دیوونه این چه حرفیه آخهه فدات بشم  چه خبرا بهتری؟؟

عزیزمییی 🥲من فک میکردم تولدت تابستونههه🥲💔

همونممم

براش آیت الکرسی وصلوات میخونم برام خیلی دعاکن

حتما شما عزیزدلی 🥲

نه من بهارم  ۴ فروردین 👐🤣 ای خدااا

ای وایبییی

🤣🤣🤣 خب چیکارا میکنی 

بیکاری بی عار😂😂

راستی هییی زندگیییی مریممم 

چطور داد کنکورشو

خودش میگه عااالی  نتیجه ها که هنوز نیومده درسته؟

خداروشکر

نه نیومده 

2706