2733
2734

من ميخوام چشمامو براي برداشتن عينك عمل كنم كه دكتر گفته prk برام بهتره و اين عمل مراقبت هاش و دوره نقاهتش بيشتره 

از اون طرف بايد ١٥ تا ٢٠ كيلو لاغر كنم چون تنبلي تخمدان دارم 

و از طرفي ميگن ازمون استخدامي وزارت بهداشت قراره تابستون برگزار بشه كه معلوم نيست ايا رشته و شهر من بخواد يا نه چون من پرستاري خوندم و مركز بهداشت ميخوام برم 

شما ميگين چيكار كنم و كدومو اولويت بدم همزمان نميتونم انجام بدم قبلا كار ميكردم اومدم رژيم بگيرم نتونستم 

خودم نظرم اينه تا سركار نرفتم چشمامو عمل كنم و خودمو لاغر كنم بعد سر فرصت و بدون دغدغه برم سركار

گيج شدم كمكم كنين 🙏🥲

عمل کن تو این سه ماه تابستان تاری چشمت بره

بعد لاغری رو شروع کن و کار رو هم هر وقت شد

کار یکم خراب کرده اگه منتظرشی اونم واجبه نباید از دست بدیش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آزمون مهم تره اول آزمون بده بعد عمل کن و لاغر کن 

لاغر شدن خیلی اسونه 

اگر طرز فکرت اینکه بری سرکار نمیتونی لاغر کنی 

الان لاغر بشی بری سرکار وزنت برمیگرده که 😅

لاغر بشی باید خیلی رعایت کنی و کم بخوری

آزمون مهم تره اول آزمون بده بعد عمل کن و لاغر کن  لاغر شدن خیلی اسونه  اگر طرز فکرت اینک ...

درسته ولي رژيم گرفتن براي لاغري تا رعايت كردن براي جلوگيري از چاقي فرق دارن رعايت كردن خيلي اسونتره 

درسته ولي رژيم گرفتن براي لاغري تا رعايت كردن براي جلوگيري از چاقي فرق دارن رعايت كردن خيلي اسونتره& ...

رژیم راحتتره

رعایت کردن سخته

من چندین بار لاغر کردم بعد نتونستم نگه دارم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1