2733
2734
عنوان

از حقارت خودم حالم بهم میخوره !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 19 پست
ممنون دوست خوبم

سلام زردیس جان خوبی؟....تا زمانی که نتونی با ترسهات مقابله کنی نمیتونی درست تصمیم بگیری...به نظر من شاید الان فکرکنی که داری زندگیتو نگه میداری ولی درحقیقت داری به خودت و جوونیت و دخترت ظلم میکنی....خودتو بکش بیرون از این سیاه چاله نترس..........

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
سلام زردیس جان خوبی؟....تا زمانی که نتونی با ترسهات مقابله کنی نمیتونی درست تصمیم بگیری...به نظر من ...

سلام عزیزدلم 

نه واقعیتش خوب نیستم 

آخه از اینده میترسم 

بی پول بی پشتوانه تنها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزدلم  نه واقعیتش خوب نیستم  آخه از اینده میترسم  بی پول بی پشتوانه تنها

شما نسبت به خیلیا که حتی یه قرون هم نداشتن چند قدم جلوتری.............به نظرم از همین الان دنبال یه شغل باش...وقتی مستقل بشی راختتر تصمیم میگیری

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
سلام عزیزدلم  نه واقعیتش خوب نیستم  آخه از اینده میترسم  بی پول بی پشتوانه تنها

شما همین الان هم طلاق گرفتی گلم 

طلاق همینه که الان توشی 

دو ماه رفته و خرجی نداده 

طلاق همینه چیزی جز اینه رابطه جنسی هم نداره خرجی هم نمیده خونه رو هم ترک کرده 

شما خیلی وقت طلاق گرفتی اما جایی ثبت نشده 

شما الان یه پس انداز سه چهار تومنی داری مهریت رو هم میگیری دخترت رو هم که با خودت 

خیلیا مهریه اسون رو بهشون نمیدن یا برای اینکه بچه رو بگیرن در قبالش مهریه رو میبخشن 

شما الان هم پس انداز داری هم مهریه میگیری هم دخترت داری سرکار هم که بری دیگه سرت هم گرم میشه هم درامد داری بعدا هو حقوق بابات میرسه بهت