2752
2734

اینجایی؟؟

خواستم بهت بگم اگر قرار نبود هیچوقتِ هیچوقت بهش برسی خدا اصلا تو سرت نمینداختش، شاید باید استراتژیتو عوض کنی، شاید باید از جایی که هستی شروع کنی، شاید فقط باید یکم بیشتر تلاش کنی، شاید باید یه بار دیگه از اول استارت شو بزنی ولی هیچوقت

نباید بیخیالش شی😍🦋

خوندنش اتفاقی نیست 🥲 ❤️ 

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش یکی رو هم تو سر ما مینداخت خدا🤦😂😂

لاقل بگو کاش خدا ما رو تو سر یکی دیگه مینداخت

البته نه تو سر یه کله پوک

تو سر یه ادم عاااالی

اون بدوعه دنبال ما

پوکیدیم بس که دویدیمو نرسیدیم

لاقل بگو کاش خدا ما رو تو سر یکی دیگه مینداخت البته نه تو سر یه کله پوک تو سر یه ادم عاااالی ...

این حرف عالی بود ولی دوست دارم تو سر کسی بیفتم که بهش برسم و بهش علاقه داشته باشم چون یه طرفه دوست داشتن واقعاً بد هست🤦

ببین حتی خاندان شوهر هم بعد ازدواج ممکنه جزغاله ات کنن.... اما آخرش پا میشی و ادامه میدی و قوی تر م ...

همون دیگه مگه چقدر توان داریم

میگذره ولی آثارش میمونه

شاید پخته تر شیم ولی جسممون فرسوده تر و روحمون آسیب پذیر تر و زخمی تر وشکسته تر میشه

پس حق ما چی؟آدمیم آهن که نیستیم