2752
2734
عنوان

من تا حالا از کسی گل نگرفتم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 63 پست

بیا عزیزم 🌹

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت بخر برای خودت 😃 به عنوان هدیه روز دختر با تاخیر

احتمالا یبار آخر همین کارو کنم

ولی مزش به اینه یه نفر دیگه واست بخره☹️

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

گل زیاد گرفتم 

ولی گل با گلدونی ک برا خودم خریدم از همش بهتر بود 

شما هم برا خودت گل طبیعی تو گلدون بخر ک شاهد رشدش باشی 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
منم نگرفته بودم ی بنده خدایی برای اولین بار گرفت یادمه انقد خجالت کشیدم گلو دادم بهش گفتم خودت ببر ...

چند سال پیش تو پارک نشسته بودم یه پسر نوجوان اومد یه شاخه گل داد دستم ،انقد ذوق کردم گفتم مال منه گفت آره .گل رو که گرفتم گفت پنج تومن میشه خانم😁  

ای خدا قربونتون برم مرسی 🥺😍❤️

🤍😍😘

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

منم گل دوس دارم، ولی شوهرم گل خریدن دوس نداره.. میگه چرا پول بدی براگلی که عمرش دوروزه

فقط وقتی بچم دنیا اومد با یه باکس گل مصنوعی اومد ملاقاتم بیمارستان(که البته راهش ندادن و برگشت خونه😂😂) 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
احتمالا یبار آخر همین کارو کنم ولی مزش به اینه یه نفر دیگه واست بخره☹️

آره و بدیش اینجاس وقتی کسی نمیخره، بهش بگی برام بخر دیگه مزه نداره 😂😂

غیرمستقیم به خونوادت بگو من گل خیلیی دوست دارم کاش یکی بهم گل بده

یا خودت بهشون هدیه تولدی چیزی گل بده یاد بگیرن

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
چند سال پیش تو پارک نشسته بودم یه پسر نوجوان اومد یه شاخه گل داد دستم ،انقد ذوق کردم گفتم مال منه گف ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای 

خیلی بده آدم اصلا ی لحظه می‌مونه 

چقدم الکی گلا گرونن.انقد پول بدی برا یکساعت.اصلا دوست ندارم گل پلاسیده وپژمرده بشه یک ساعت بعد

ولی اون حسی ک ازش میگیری موندگاره😍

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
گل زیاد گرفتم  ولی گل با گلدونی ک برا خودم خریدم از همش بهتر بود  شما هم برا خودت گل طبی ...

عزیزم معلومه خوب نگه میدارین گیاه رو😍

من معمولا دستم خوب نیست تو نگه داشتن گلای دائمی☹️

برای همین بیخیال شدم 

از طرفی شخصیتم مهرطلب شده نمی‌دونم چرا دوست دارم از بقیه بگیرم 

اونام هر کادویی بگید میگیرن جز یه گل😐

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
2706