2733
2739

سلام من عضو جدید نی نی سایت هستم پنج سال هست که ازدواج کردم و از دوران دختری مشکل تنبلی تخمدان داشتم و از اونجاییکه مسائله رو جدی نگرفتم الان برای بارداری به مشکل بر خوردم و دنبال پزشک عالی میگردم تا بتونم درمانم رو شروع کنم و باردار بشم لطفا کمکم کنید  اگر کانالی هم برای تبادل نظر دارید لطفا منو عضو کنید   

خدا ميدونه بهترين اتفاق زندگيت رو چطور رقم بزنه .... بسپار دست خودش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌ شیراز هستم اینجا پزشک فوق تخصص ناباروری میشناسم کارش عالیه، ولی متاسفانه درباره پزشکان تهران اطلاعات ندارم. فقط میدونم مرکز ناباروری رویان خوب هست و‌پزشکان مجرب و امکانات خوبی داره

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.
2731
من‌ شیراز هستم اینجا پزشک فوق تخصص ناباروری میشناسم کارش عالیه، ولی متاسفانه درباره پزشکان تهران اطل ...

ممنونم از راهنماییتون عزیزم 

ممنونم از راهنماییتون عزیزم  

خواهش میکنم، انشاا...که‌بزودی مامان بشی، منم تنبلی تخمدان داشتم و از زمان اقدام یکسال طول کشید تا باردار شدم، از پودر تقویت تخمدان هلسی استفاده کردم به مدت سه ماه خیلی عالی بود فعالیت تخمدان ها رو تنظیم میکنه و البته عکس رنگی رحم هم گرفتم بعدش بلافاصله باردار شدم. این پودر رو از عطاری ها میتونی بگیری و مطابق دستورالعمل داخل جعبه استفاده کنی خیلی مفید هست

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

سلام خانمی.ایشالا زود به خواسته دلت برسی.من ۱پزشک خیلی خوب میشناسم تو تهران.البته خودم برای مشکل دیگه‌ای تحت نظرش بودم و در نهایت برای بارداری و زایمان هم پیش خودش رفتم.واقعا کارشون عالیه.من خیلی مریض تو مطبش دیدم که از شهرهای خیلی دور اومدن پیشش و نتیجه هم گرفتن.

آقای دکتر جلیل پاکروش.مطبشونم تو خیابان سپند(روبروی بیمارستان آبان)هستش

😍خواسته هایم امروز محقق میشوند.             😊امروز روز برآورده شدن همه آرزوهاست.     ❤️خداوندا، تورا سپاس میگویم که چنین روز نابی را آفریدی وچقدر شگفت انگیز است که معجزات تو تمامی ندارند.
2738
دکتر گیلانی تو رویان معرکس شوهرم زیر نظرش بود برای زنان هم مهناز اشرفی که اون هم رویانه

ممنونم

ممنونم

ممنونم عزیزم از راهنماییت من سمت غرب هستم و اگه بتونم سمت ونک یا ستارخان یا سعادت اباد کسی رو پیدا کنم عالی میشه راستی نی نی سایت کانال تبادل اطلاعات نداره که بشه حرف زد ؟

منم تنبلي تخمدان دارم ،پژوهشگاه رويان در حال درمانم،مركز خوبيه،خيليارو ديدم نتيجه گرفتن

عزیزم نوبت دهی چطور هست ؟ زود وقت میدن ؟ من از شهرستان میخام بیام اگه شماره تماسی داری از بیمارستان داری واسم بزار بی زحمت 

و هزینه هارو هم اگه میدونی بهم بگی ممنون میشم