2737
2734

امروز یه خانمی بود میگفت من از بچگی افسردگی حاد داشتم مشکل روحی دارم عصبانی میشم دلم میخواد بگیرم همه رو خفه کنم شوهرمو کتک میزنم هزارتا بلا سرش میارم

یه نفر اونجا بود بهش گفت راه حلش بچه دار شدنه

بچه دار که بشی حل میشه میتونی بچتو کتک بزنی و حرصتو سرش خالی کنی

اونجا تازه فهمیدم چرا اینقدر آمار سلامت روان تو کشورمون فاجعه باره

برخورد فیزیکی با بچه ها هیچ تاثیری نداره دوستان اون بچه رو فقط به یه آدم عقده ای افسرده بی اعتماد بنفس و تحقیرشده و حقیر تبدیل میکنه

کتک دردش آنیه ولی روح و روان بچه صدمه بدی میبینه بچه ای رو میشناسم که از تمام آدمای اطرافش وحشت داره بی اعتماد بنفسه دوستی نداره و همیشه منزویه

ازش پرسیدم چرا از بقیه میترسی چرا هیچ فعالیتی نداری چرا مثل بچه های دیگه بازی نمیکنی

جوابش یچیز بود میترسم کتک بخورم از مادرم

واقعا متاسفم واسه چنین مادرایی

حالا تا میتونید بچه هارو کتک بزنید اینقدر که جونش در بیاد 

اگرم نیومد تضمینی آیندش نابوده خیالتون راحت

فقط حیف اسم مقدس مادر که رو چنین آدمای کثیفی هست

دقیقن با این اعتقادشون هم خودشون بدبخت میکنن هم بچهارو 

بیچاره بچه ها ک تو این وعضیت زندگی کنن 

کسی که حیونه با بچه اتم مثل حیونا رفتار میکنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

😟😟😟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کاربر رو به نی نی یار معرفي کن نی نی یار خودش میدونه چکارش کنه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731
دقیقن با این اعتقادشون هم خودشون بدبخت میکنن هم بچهارو  بیچاره بچه ها ک تو این وعضیت زندگی کنن ...

میدونی اینجور آوما مشکلشون روانیه دست خودشونم نیست واقعا

اما باید برن دکتر خودشونو درمان کنن

بچه دار شدن تو این اوضاعشون فقط ظلمه به یه فرشته بی گناه

2740

پناه بر خدا 😐 فکر کردم میخوای بگی بچه بیارید زندگیتون شاد بشه برکت بیاد تو زندگیتون 😂🥲

من خودم قربانی تنبیه فیزیکی ام... عهد کردم با خودم هیچ وقت بچمو نزنم شیوه درست تربیتش کنم

بعد اگرم خطایی کنه عمده تنبیهش با باباشه اونم با اخم و جدیت نه کتک و دعوا

تازه همونم غصه میخوره میاد سمت من بغلش میکنم آروم میگم گوش بده به حرف بابایی 

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

خدا بچه رو به کیا میده🥲 بعد به یه زنی ک دلش پر میزنه واسه مادر شدن نمیده 

خدایااااا شکررر 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

اینجام هستن بخدا یکی تاپیک زده بود اینقدر زدم توصورت پسر چهارسالم که کبود شد چون میخواستم برم دروهمی لباس عوض نمیکرد یه عده دلداریش میدادن میگفتن اشکال نداره عصبانی بودی بچه تربیت میخواد !!!!!!!خداشاهده همون موقع فهمیدم  تعداد  افراد مبتلا به مشکلات روان خیلی زیاه باید بیشتر مراقب بچه هامون باشیم اینا توجامعه میان کنار ماها و بچه هامون 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706