2733
2734

ببین شما بخشیدی که الان کنارشی ولی اینو بدون هرگز وهرگز وهرگز فراموش نخواهی کرد این و مطمعن باش اعتمادی بهش نخواهی داشت تمام💔💔💔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه خوب شده، نباید حرفشو بزنید دیگه. برای پاک کردن یا کمرنگ کردن خاطره اش از مشاور کمک بگیرید. بیان ...

خودشم حرف شما میزنه میگه من مردم و برام تموم شده 

تو چرا هی یادت میاد خودت اذیت میکنی

یعنی بااینکه هیچ مشکلی نداریم تو فکرمه یهویی ول کنم برم و جدابشم

اصلا یه بحث هم نداریم .همه چی خوبه زندگیم خوبه جز اینکه خیانتش نمیتونم قبول کنم و ببخشم

یه جا خوندم  اززنی که دیگه غر نزنه و دعوا نکنه خیلی باید ترسید 

اون زن به ته خط اون زندگی رسیده دیگه چیزی برای جنگیدن و غر زدن ازترس  بابت  اینکه اون زنگی از دستش بره نداره 

خودشم حرف شما میزنه میگه من مردم و برام تموم شده  تو چرا هی یادت میاد خودت اذیت میکنی یعنی ...

واقعا خدا دوستت داره چهارتا آدم عاقل اومدن دارن راهنماییت میکنن عزیزم رها کن مردها کلا آفرینششون با ما فرق داره اون عاشقته ولی دست خودش نبوده. 

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
خودت هیچ وقت گناه نکردی؟ میدونم خیانت چقد سخته ولی اونم از گناهش پشیمونه یه فرصتی بهش دادی دیگه دلت ...

چرا .منم تو زندگیم شذه گناه کنم

اما دروغگو و بدجنس نیستم

از این دو خصلت بدم میاد خییلی

واقعا خدا دوستت داره چهارتا آدم عاقل اومدن دارن راهنماییت میکنن عزیزم رها کن مردها کلا آفرینششون با ...

زنه در حدی نبود که بگم وای زیبا بود و تحریک شد..

خیلی بی احترامیه ب من هم صورت هم هیکلش زشت تز بود ‌ولی همسرم روسر می ذاشت

براهمین توقعم شده ازش....

چون خیلی حرفه ای دروغ میگف و تو مدت خیانتش رفتارش بامن بی رحمانه بود  الان که خوبه رفتا ...

عزیزم مهم اینه الان متوجه اشتباهش شده شوهرم من هم انقدر اینکار کرده وقتی تو رابطه میرن عقلشون کار نمیکنه

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
زنه در حدی نبود که بگم وای زیبا بود و تحریک شد.. خیلی بی احترامیه ب من هم صورت هم هیکلش زشت تز بود& ...

اسی متاسفانه منم شرایطم مثل شماست.

با این تفاوت که تو دوران خیانتش اصلااااا باهام بد نبودش..

یه سال از اون جریان میگذره ..چت میکردن یک ماه..ولی همش به فکرم میاد ولی به روی خودم نمیارم ‌..

شما ام نکن.خدایی نکرده یهو بهت میگه خوب کردم. بازم میکنم..

وقیحش نکن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
زنه در حدی نبود که بگم وای زیبا بود و تحریک شد.. خیلی بی احترامیه ب من هم صورت هم هیکلش زشت تز بود& ...

تا کجا پیش رفته بودن؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

عزیزم زنی کع شوهر من باهاش بهم خیانت کرد متاهل بود خدا شاهذه شوهر زنه توکلانتری به من گفت من نمیدونم شوهرت از چیه زن من خوشش اومده. انقدر این زن فجیع بود ده سال هم از شوهرم بزرگتر بود زنع

میفهمم حرفتو

ولی مردا مغز ندارن کا

یه وقتم زنه با حرفاش خام میکنه مردو

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2706