2737
2739

دخترم که فروردین پاش عمل کردن چون راه نمیرفت چن روز پیش گچ پاش بازکردیم امروز قراره کاردرمانی رو شروع کنیم ببرمش تهران وبیارمش خودم ب تنهایی بامترو

لطفا برای دخترم دعاکنید هرچه زودتر راه بیفته بچم خیلی دلش میخواد راه بره 😭

متن آیة الکرسی
 اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله زودتر شفا پیدا کنه 

چه قدر سخت که قراره با مترو رفت و آمد کنی 

پیشنهاد دوستانه این که تو ساعت شلوغی اصلا سوار مترو نشو

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2731
نگران چی هستی مادر جان خوب میشه کلا فراموش میکنی این اتفاق رو حتی

خیلی نگرانم ۲سال تقریبا آواره کاردرمانی هستم 

بچم خیلی ناراحته 😭😭

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

خداشفاش بده الهی ،سایه خدابالاسرش الهی 🩵

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم 

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
انشالله زودتر شفا پیدا کنه  چه قدر سخت که قراره با مترو رفت و آمد کنی  پیشنهاد دوستانه ا ...

ممنونم 

ساعت۳ میرم 

برگشتمم میفته شلوغی تقریبا ساعت۶.۶ونیم 

چاره ندارم 

2740
من دعا میکنم ولی خودتو اذیت نکن مشکلت حل شدس

ممنونم انشالله خیلی لطف کردی ک بهم دلگرمی دادی

خداشفاش بده الهی ،سایه خدابالاسرش الهی 🩵 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم  اللهم صل ...

ممنونم عزیزم خداخیرت بده

عزیزمی 🩷نگران نباش گلم، خدا ارحم الراحمین، چشم به‌هم بزنی خوب شده ان‌شاءالله 😍

اره انشالله.خدا هیچکس راهی دکترا نکنه واقعا سخت و پرهزینه هست چ خبره هزینه هرجلسه ۶۰۰تومن باشه 

دیگ پولی نمیمونه بدم اسنپ 

بچه۴ساله بغل میگیرم میرم میام با۲۳سال سن کمردرد خارپاشنه کتف درد  زانو درد دارم

اره انشالله.خدا هیچکس راهی دکترا نکنه واقعا سخت و پرهزینه هست چ خبره هزینه هرجلسه ۶۰۰تومن باشه  ...

درسته عزیزم.. متوجم منم دورازجونت خودم چندین ساله تحت درمانم.. هرآزمایشم کم کممم 2تومن هزینشه، ،حالا دارو و دکتر راه دورو ویزیت اینا که نگم.. خداخودش حق مظلومو بگیره الهی 💔

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
درسته عزیزم.. متوجم منم دورازجونت خودم چندین ساله تحت درمانم.. هرآزمایشم کم کممم 2تومن هزینشه، ،حالا ...

خداسلامتی بده بهتون . خداکمک کنه

2706