2733
2734
عنوان

کراش العالمین 😍😍😍 بخش دوم 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 41 پست
خوشم نمیاد ازشون توعم حق نداری به کسایی که ازشون خوششون نمیاد توهین کنی

مگه من گفتم حتما کسی باید خوشش‌ بیاد 

برگشته به من میگه چندش‌ 

تو تاپیکای قبلم گفتن  شبیه حیوونن‌ آدم نیستن 

یکیم‌ مستقیم تو تاپیک بخش اول برگشت بهم گفت گوه خوردی 

برم ماچشون کنم؟

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد  اما تعلیق نمیشن که  نی نی یار خوابه 😂😂

چ خوووب

بمنم بگو 👀👀👀👀

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
متاسفانه بعضی از خانما شعور حرف زدن ندارن تاز یه چیزی بگن همه باحرفای زشت ورکیک استقبال میکنن..بخاطر ...

تویی‌ که فرق کره ای و چینی رو هنوز نمیتونی تشخیص بدی واسه من فاز شعور بر ندار 

جان!! خب سلیقه ها یکی نیس..

اما خیلیا میخوان یکی باشه 

من با این عکس به کسی آسیب زدم

خواستم همه به به چه چه کنن‌ 

فقط گفتم توهین نکنن‌ 

حکایت اینه من بیام بگم سیاه پوستا زشتن‌ هیچ بویی از انسانیت نبردن  خود شما میگین سلیقمه‌ یا میگین نژاد پرستم ؟