2733
2734
عنوان

کراش العالمین 😍😍😍 بخش دوم 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 41 پست
یه نگا به قیافه خودت تو آینه بکن  سگ بهت نگا نمیداره عقدتو‌ اینجا خالی میکنی 😂

بخاطر ی سلبریتی که حتی از وجودتم خبر نداره ذره عی براش مهم نیستی ارزش داره ب هم وطنت یا همجنست اینجوری بگی؟!

. خلق . نشدیم که . خلق . و راضی کنیم .                                                                                 دست دو نفر✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخاطر ی سلبریتی که حتی از وجودتم خبر نداره ذره عی براش مهم نیستی ارزش داره ب هم وطنت یا همجنست اینجو ...

اره ارزش داره 

چون سلیقمه‌ من از اینا دفاع نکردم از اعتقادات و سلیقم کردم‌ 

چطوریه‌ که تا میگی سیاه پوستا زشتن‌ همه دهنتو سرویس‌ میکنن‌ که‌ نژاد پرستی تا اسم کره ای ها میاد همه جن زده میشن‌ 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰

جووون کارآگاه جونم چن نفرو شناسایی کردی تاحالا؟😂😂

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
بخاطر ی سلبریتی که حتی از وجودتم خبر نداره ذره عی براش مهم نیستی ارزش داره ب هم وطنت یا همجنست اینجو ...

واقعا درسته 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
سلیقه ی من اصلا نیستن  البته اگر فحشمون نمیدی 😁😁😁

تو پست اول یه نفر گفت خوشم نمیاد کاریش نداشتم 

چون قرار نیست کسی خوشش‌ بیاد 

سلیقه ها تقاوته 

اما همینجور که شما دوست ندارین منم دوست ندارم کسی توهین کنه 

تا وقتی توهینی نشه‌ کاری ندارم‌ 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
یه نگا به قیافه خودت تو آینه بکن  سگ بهت نگا نمیداره عقدتو‌ اینجا خالی میکنی 😂

سطح شعور شما مثال زدنیه نه!

معلومه قشنگ ۱۵ سالته

ایشون به یه نفر دیگه گفتن 

شما برگشتی به خود ایشون توهین میکنی.

واقعا که نینی سایت دیکه جای بچه هاست.

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

فقط چااوون وو چقققدر این بچه خوبههه من یه پسر بچه این شکلی میخوام🫠تبلیغاش تو یوتیوب که نیاد میگم گوگولیییی😂😂😂تنها سلبریتی کراشم که هر جا ببینم تو دلم قربون صدقش میرم چا اوون ووعه😂

کد تخفیف برنامه رژیم غذایی زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

متاسفانه بعضی از خانما شعور حرف زدن ندارن تاز یه چیزی بگن همه باحرفای زشت ورکیک استقبال میکنن..بخاطر چند تا چینی سوسک خور باید فحش بدن

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2706