2733
2734
عنوان

تغییر رشته توی دبیرستان؟؟

69 بازدید | 29 پست

سلام 

من دهمم رشته ی انسانی،،. میخوام رشتمو تغییر بدم یعنی از انسانی برم به تجربی بعد میگن باید امتحان تغییر رشته بدم، که توی خرداد برگزار میشه،، اگه توی آزمون خرداد قبول نشم میتونم توی شهریور آزمون تغییر رشته رو بدم. 

فقط یه سوال اگه توی آزمون شهریورم قبول نشم چی؟؟ باید دوباره دهمه اون یکی رشته رو بخونم؟؟ 

آخه از یکی شنیدم اگه نه تو آزمون خرداد و نه شهریور تغییر رشته قبول بشم میتونم برم تجربی و رشتمو عوض کنم، فقط به جای اینکه برم یازدهم،  دوباره دهم رو میخونم ولی ایندفعه دهم تجربی، میخواستم بدونم درسته یا نه؟؟؟ 

آره کلن ترک تحصیل میکنی و دوباره از دهم میخونی

بنظرم ارزشش رو داره

من دهم در ب در دنباله تغییر رشته بودم

فایده نداشت😭💔

چون هنر بودم میخاستم ریاضی برم

بخاطره اینکه متقاضیای هنر کم بود نمیزاشتن💔🙂

زندگیم تباه شد.

پس ارزشش رو داره چ یه سال چ ۱۰ سال عقب بیوفتی. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
آره کلن ترک تحصیل میکنی و دوباره از دهم میخونی بنظرم ارزشش رو داره من دهم در ب در دنباله تغییر رشت ...

آره چون من خودم واقعا عاشق تجربیم یعنی نهم میخواستم تجربی و انتخاب کنم اما نراشتن و گفتن باید بری انسانی ولی الان میخوام هرجور که شده تغییرش بدم،، 

راستش اصلا دوست دارم توی آزمون تغییر رشته قبول نشم که برم تجربی و از دهم بخونم فکر کنم اینجوری برام راحت تر باشه که برم توی این رشته

2731
آره چون من خودم واقعا عاشق تجربیم یعنی نهم میخواستم تجربی و انتخاب کنم اما نراشتن و گفتن باید بری ان ...

اره ولی ریسکه شاید کلن قبول نکنن.

سعی کن قبول بشی.

انشالله ک بتونی عزیزم🥲👍🏻

موفق باشی!

۸۶ یا ۸۷؟

من ۸۴م

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
از یه طرفی برای اموزش و پرورش خوب هست لغو امتحانات تغییر رشته به هر حال تصمیمی هست که گرفتن

آره ولی من یکی از دوستام مادرش مدیر مدرسه غیر دولتی هستش،، بعد میگفت اگه میخوای بری دهم تجربی از اول بخونی من تو مدرسه ام قبولت میکنم،، ولی نمیدونم واقعا چیکار کنم نمیدونم میشه به حرفش اعتماد کرد یا نه، یا اصلا راست میگه

باید ازمون تغییر رشته رو بدی بعدش می تونی بری عیر دولتی ثبت نام کنی

بخوام واضح تر بگم گفته پول بیشتری میدم ولی میتونم برم دهم تجربی بدون آزمون،، من اطلاعی در این مورد ندارم نمیدونم میشه یا نه یا حرفش درست هستش

2706