2752
2734
چ زود خوشبحالت ،خدانگهدارش

سنو واژینال بود

نمیدونم دکتر چرا فک کرد خارج از رحمه برام نوشت رفتم اونجا دیدم خیلیی سوال پیچم میکنن بعد که پرسیدم گفتن چون سنو قلب رو برات زود نوشت زده اورژانسی و که واژینال بود

خیلی زود میری بزا قلبش تشکیل بشه بعدا برو الکی سونو میری که چی همش استرس میدن آخرشم میگن زود اومدی

منظورم آزمایش بتا هست عزیزم ک دکتر بگه چن هفتمه ،ن واسه قلب اون زوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سنو واژینال بود نمیدونم دکتر چرا فک کرد خارج از رحمه برام نوشت رفتم اونجا دیدم خیلیی سوال پیچم میکن ...

وای مال من خارج رحم نباشه یه وقت😨از کجا بدونم

وای مال من خارج رحم نباشه یه وقت😨از کجا بدونم

نه عزیزم خدا نکنه

نمیدونم چون من شدت ویارم بالا بوووود دکتر که ازش پرسیدم گفت برا این نوشتم 

بتا هم بعد از ۹ روز ۲۰۰ بود

آزمایش اورژانسی همون روز چه نوشت همش خدا رو شکر اوکی بودن استرس نداشته باش اصلا

نه عزیزم خدا نکنه نمیدونم چون من شدت ویارم بالا بوووود دکتر که ازش پرسیدم گفت برا این نوشتم  ...

من هیچ ویاری ندارم مثل همیشه ام ،امروز میرم دکتر بتا بنویسه

من هیچ ویاری ندارم مثل همیشه ام ،امروز میرم دکتر بتا بنویسه

من بعد از ۱۰ روز تاخیر ویارم شروع شد

ببین شاید تخمک گذاریت دیر اتفاق افتاده

هر کی ی طوریه من دیدم طرف ۳ ماهش بود ویار نداشت اصلا و نمیدونست بارداره

من بعد از ۱۰ روز تاخیر ویارم شروع شد ببین شاید تخمک گذاریت دیر اتفاق افتاده هر کی ی طوریه من دیدم ...

اها ببین من یکبار باردار شدم اما نموند ،سر قبلی ار هفته ی ۶ شدید تهوعم شروع شد

2706