2733
2734
عنوان

چرا انقدر تهمت میزنین؟ نی نی یار لطفا تگ کنین خودش بیاد ثابت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 121 پست
بله اگر مدام تکرار کنی میتونه دلیل باشه و افراد رو حساس کنه یکی وسواس فکری داره یکی فتیش داره یکی هم ...

اون طرف مشکل از خودشه و باید بدونه تهمت زدن به افراد ت محلزی جرم و من ازش نمیگذرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیذارم و اگه تا امروز اون بی شرف رو من بهش ثابت نکنم و از سایت بیرونش نکنم و ابروشو نبرم نمیشینم ...

ب همین راحتیا از سایت بیرونش نمیکنن چه دل خجسته ای داری عزیزم. انرژیت زیاده بخدا. آخه اینجا مجازیه کی ب کیه باباااا

چیکارش میکنی مثلا  شب با تیر و تفنگ میری ترورش میکنی 😂

نه میره فتا میگه یکی تو سایت صورتی نینی سایت که برای بارداریه بهم گفته مردی🥲 پروندشو بدین دستم که باید برم دادسرا🥲

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
اون طرف مشکل از خودشه و باید بدونه تهمت زدن به افراد ت محلزی جرم و من ازش نمیگذرم

هرجور راحتی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اینا دلیله؟؟؟  یکی سن مهمه براش  یکی نه

خب اگ میپرسه دلیلی نیس ک بگن مردی  خب بقیه نمیدونن ک ببینی اگ بچه ان نظری ندی چون  حرف بزرگتر هارو نمیفهمن گارد میگیرن اگ ببینی مثلا بزرگن و تو بچه ای نظری ندی ک بی احترامی نشه چون برا من پیش اومده طرف ۱۳ ساله بود برا نظر من گارد گرفت و فکر کرد مردم برا همین دگ از تاپیکش اومدم بیرون ک بحث نشه

2706