2752
2734
عنوان

چرا انقدر تهمت میزنین؟ نی نی یار لطفا تگ کنین خودش بیاد ثابت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 121 پست
واقعا برام جالبه چرا اینقدر رو سن حساسی خیلی از تاپیکات راجب سنه😅

اره بیشترش راجب سن 

بیام از خیانت بزنم؟ بعدم توی این سایت خیلی خانوما هستن ک روحیشون را باختن و برو همه تاپیک ها رو بخون متوجه میشی خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چن بار اومده بهم نهمت زده  بی شعور  این بار ثابت میکنم و به تی نی یار میگم  بی شعو ...

نینی یار چطور ثابت کنه؟ مگه دیده تورو؟

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
اون خانم که براش نی نی یارتگ کردم تو تاپیکش اشتباه کرده یو داشت عادی سازی می‌کرد انگار داشت درباره ی ...

خب اره میدونم گت خوردم نمیدونم باشگاه برم یا نه

قاتِلِ خُدَم ✞"گفتم حالم خوبه اما تو باور نکن .."
خب من زور میاد توی هر تاپیک بیاد بهت فوش بده چیکار میکنی؟ من ازش نمیگذرم و حلالش نمیکنم

هیچی کاملا بیخیال ب چپم هم نمیگیرم. مگه اعصابمو از سر راه اوردم واسه چن تا اسکول اعصابم خورد شه. بزار هرجور دوس دارن فک کنن 

خب حالا به کسی چه؟ این ماجرای زن و مرد بودن تو سایت تبدیل به یه معذل شده ها

الکی بی شرف میاد بهم فوش میده من نمیگذرم اگرم تا امروزاین مسکل نی نی یار حل نکنه خودم بلدم چیکلرش کم

هیچی کاملا بیخیال ب چپم هم نمیگیرم. مگه اعصابمو از سر راه اوردم واسه چن تا اسکول اعصابم خورد شه. بزا ...

من نمیذارم و اگه تا امروز اون بی شرف رو من بهش ثابت نکنم و از سایت بیرونش نکنم و ابروشو نبرم نمیشینم سر حام

اینا دلیله؟؟؟  یکی سن مهمه براش  یکی نه

بله اگر مدام تکرار کنی میتونه دلیل باشه و افراد رو حساس کنه یکی وسواس فکری داره یکی فتیش داره یکی هم صرفا کنجکاوه ولی مسلم هست که تومجازی حساسیت ایجاد میکنه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
الکی بی شرف میاد بهم فوش میده من نمیگذرم اگرم تا امروزاین مسکل نی نی یار حل نکنه خودم بلدم چیکلرش کم

چیکارش میکنی مثلا 

شب با تیر و تفنگ میری ترورش میکنی 😂

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
میتونه تماس بگیره و باید اینو ثابت کنه و گرنه از سایتش شکایت میکنم

@niniyar_3    

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
2706