2737
2734

دخلو خرجتون باهم سازگاری داره؟

بنظرتون منی که شاغل نیستم چطور پس انداز کنم خیلی ولخرجم

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 

پس انداز دیگه بدرد نمیخوره، مگر اینکه تبدیلش کنی به ارز و طلا، وگرنه اشتباه محضه

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا

از پول خونه 

من دست خودم پول نمیمونه خالم ی حساب بی مصرف داره هر هفته هی ۱۰۰ تومن ۵۰ تومن میریزم ب کارتش جمع میکنم 

با مامانم ۱۵ تومن جمع کردم سکه گرفتیم الانم ی سکه گرمی میخوام برا خودم بگیرم ول خالی شدیم حسابمون خالیه 🤣🤣🤣

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من زیاد نمیگیرم از والدین ام

600 یارانه هست 

بعد 600 از مامانم

بعد 400 از بابام

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
پس انداز دیگه بدرد نمیخوره، مگر اینکه تبدیلش کنی به ارز و طلا، وگرنه اشتباه محضه

اره دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

اولین راهش اینه که ولخرجی نکنی.. هزینه های اضافی رو حذف کن

حتما یه حساب جدا برای پس انداز داشته باش و وقتی پولی از طرف (پدر،همسر یا هرکسی) بهت داده میشه مبلغیش رو به اون حساب انتقال بده 

و بعد کم کم باهاش طلا بخر

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

منم شاغل نیستم ولی خرج های اضافه ندارم به اندازه لباس میخرم مثلا لباس میخرم رنگی انتخاب میکنم مناسب همه جا باشه یا کفش هم همینطور خیلی تو تجملات محو نمیشم و کارهای زیباییم در حد معقول انجام میدم خلاصه همیشه هم پول تو کارتم دارم و حتی خیلی موقع ها طلا گرفتم باهاش

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...
2740
از پول خونه  من دست خودم پول نمیمونه خالم ی حساب بی مصرف داره هر هفته هی ۱۰۰ تومن ۵۰ تومن میری ...

یک چیزی تو چند سالته

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

ما دوتا کارمندیم، به امروز ک رسیدیم، یه ریال پول نمونده ته حساب مون. پس انداز مون کجا بود؟؟؟؟

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
یک چیزی تو چند سالته

ربطش چیه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ربطش چیه؟ 

تو رو میبینم حس میکنم خیلی باحالی

دختر قوی هستی و انگار با شرایط زندگی که داری در حال تلاش به درجه بالاتری

من فکر کردم سن ات کوچیکه بخاطر این وایب خوب میدی با امضات و پروف هات

بعد فهمیدم بزرگی 

امسال اگه دوتا پسرا رو دولتی بزارم 

خیلی پس انداز میتونیم بکنیم 

همش شهریه غیر انتفاعی دادم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706