2733
2734
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام بچه سوم میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 6007 بازدید | 185 پست

عزیزم کاری ندارم شوهر شما چن تا بچه میخواد ولی اینکه خدا میرسونه درسته خدا که نعوذبالله ناتوان نیس که بودجه اش فقط دوتا بچه باشه شما چه یکی داشته باشی چه صدتا خدا خودش روزیشو میده چون خودش ضمانت کرده و اسم رزاق یعنی همین 

یدالله مع الجماعه اتفاقا دست خدا با جماعته هر جا افراد بیشتر باشن چه تو خانواده چه اجتناع خدا برکت و رزقش رو بیشتر میکنه ماها فقط وسیله ایم 

منم سومی رو دوست دارم و بهش فک میکنم

خیلی حس خوبیه ، تازه آدم حرفه ای شده و خیلی جذابه همه مراحل

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
تا حدی که شرایط اجازه. داده آره تقریبا. ولی پس انداز که نه.زمین خخخخ نه بابا

خواسته هاتون کمه درک خرج نداره حتما خواسته هاتو بگو

مسافرتتون و تفریحتون به راهه؟ خردوخوراک خوب؟ لباس و ... برای شما و بچه ها خوبه؟

یکسال بیشتره میگه‌یه وقتا نمیگه یه وقتا مثل دیروزمنثل طوطی تکرار میکنه

شوهرت خیلی بی منطقه بدون اینکه رضایت قلبی توذو در نظر بگیره اصرار مبکنه مثل بچه هایی که پاشونو میکوبن زمین یه چیزو میخوان

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
مگه بچه نداره؟؟ دوتا داره مگه جوجه کشیه؟!  شما میتونی آیندشو تضمین کنی؟؟چرا نسخه الکی میپیچین ...

شما هم دقیقا دارید نسخه می‌پیچید چه خبر دارید که وضعیت زندگی اسی چجوریه بعد ها قراره چجور باشه ؟

🥰😍
خخخخ نه چطور

گفتم لابد گرمی زیاد میخوره 🤐🤐🤐اگه درآمدتون کم تر از ماهیر۳۰ تومن ۳۵ تومنه نیارید بچه سومو همونم البته کمه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ب شخصه معتقدم اگر اونقدری پول دارید ک هر بچه ای که نطفه بسته شد، یه زمین یا واحد آپارتمان جای خوب یا ...

بگو نسل آدمیزاد منقرض شده دیگ چه حرفا خیلی از آدمایی که الان معروفن یا مفید از خانواده فقیر بودن کسی که همه چی براش فراهم باشه فردا تو جامعه نمیتونه زندگی کنه

دوستان ماه بعد اقدام کنیم فرضا اگر بگیره کی زایمانش میشه؟!

فک کنم فروردین بشه البته بستگی داره آخر ماه بگیره وسط ماه بگیره .من خودم سر دخترم ماه اقدامم از اوایل مرداد بود دخترم اردیبهشتی شد .

2706