2752
2734
عنوان

برای بچه دوم اقدام کردم و الان چند ساله درگیرم و هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 127 پست
شما هم بچه دومه؟بچه اولم به من میگه اگه یکی دیگه نیاوردی نمی بخشمت😥

حق داره تک فرزندی خیلی سخته 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما که یه بچه هم داری خیلیا تو حسرت همون یکیش هم موندن پس ناشکری نکن دعا کن همین یکی هم که دار ...

بله خودمم میگم تلاشمو بکنم نشد دیگه به همین بچه هم شکر.اما کلا تو زندگیم همیشه میرم بالا یهو میخورم زمین و بعدش دوباره باید پله پله برم بالا که ذوقم کور میشه

چون شوهرم سر همین داروهای iui هم که میخورم و کیست شده میگه خودتو مریض کردی.زیر بار داروهای ivf  ...

کیست شده 

یعنی فولیکولهات خیلی بزرگ شدن 

همسرت آزمایش اسپرم داده ؟

اصلاح سبک کن و توکل بخدا 

فلوکونازول سر خود بخورم اشکال نداره؟چند روز باید بخورم؟

تو دوران اقدامت نباید باشه

الان روز چند سیکلنه؟ وقتی پریود شدی خیالت راحته که باردار نیستی همون روز شروع کن روز اول دوتا و روزهای بعد 1 بخور تا روز 9 اینا

بعد دیگه نخور چون نزدیک تخمک گذاریت نباشه خدای نکرده مشکل ایجاد کنه

آ فراوان بخور

علائمی که من داشتم بهم الهام شد عفونته این بود

موقع پریود بوی خیلی بدی میدادم خصوصا موفعی که دستشویی بودم

خارش شکم درست جایی که رحم و تخمدانها بودن

و اینکه در میان سیکل هیچ ترشحی نداشتم! خشک خشک بودم! 

فولیکول داشتم حتی دوتا ولی چند ماه باردار نشدم

برو توی تاپیکام هست فکر کنم طرفای آذرماه ببین

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
عفونت ندارم.یه سقط کمتر از دوسال پیش داشتم همون هفته های اول و دیگه باردار نشدم تا الان.دوبار iui کر ...

خب شاید چسبندگی گرفتی یه عکس رنگی بگیر هم اینکه یه ازمایش اسپرم هم بگیر شاید شوهرت مشکل داره

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
عزیزم شما که یه بچه هم داری خیلیا تو حسرت همون یکیش هم موندن پس ناشکری نکن دعا کن همین یکی هم که دار ...

نازایی ثانویه خیلی سخته تا تجربه ش نکنی نمی‌دونی چه شکنجه ایه من هم نازایی اولیه داشتم هم ثانویه ، سر دومی نابود شدم چون خودم تک فرزندم و میدونستم چه بلایی سر بچم میاد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
کیست شده  یعنی فولیکولهات خیلی بزرگ شدن  همسرت آزمایش اسپرم داده ؟ اصلاح سبک کن و توکل ...

آزمایشهای شوهرم عالی اند.نمونه هم که برای iui داده دو بار پرستارا میگن عالیه و احتمال گرفتنش بالا.خودم یکم استرسی هستم که میگم شاید مال اونه که نمیگیره.وقتی اطرافیا سراغ بچه دوم می گیرن بیشتر استرس می گیرم.هرچند میگم بهشون همین یکی هم خوب و آقا بزرگش کنیم کافیه.

خب شاید چسبندگی گرفتی یه عکس رنگی بگیر هم اینکه یه ازمایش اسپرم هم بگیر شاید شوهرت مشکل داره

جالبه بدونی عکس رنگی هم گرفتم لوله چپم یه کوچولو در حد کم گرفتگی داشت که باز شد با عکس رنگی.اسپرم شوهرمم عالیه.فقط لج کرده نگیره😂

یه بار کورتاژ تشخیصی انجام دادم عفونت هم نداشتم دیگه نمیدونم.یعنی دکتر تشخیص نمیده که دارو بده؟؟!!

نه! علائم نداشت6 باشی دکتر احمقت این کارو نمیکنه

من بعد زایمانم pid بودم هرررچی به دمترا میگفتم توجه نمیکردن سه سال من بخاطر همین مشکل ساده هم عین جنازه بودم و بی اشتها و ضعیف و هم کلیه هام داشتم از دست میدادم

به دکترا هم میگفتم میگفتن ما تشخیص عفونت ندادیم چرت نگو برو بیرون

بعد از سه ساااااااال تمام دکترای تهران که رفتم یه روز توی چله عاشورا که گرفته بودم یه رزیدنت رادیولوژی مشکلمو گفتم گفت فلان قرص بخر بخور قرص آنتی بیوتیک قوی بود 

5 تا دونه بود من انگار دوباره زنده شدم و خوب شدم

خصوصی بیمارستان استاد رزبدنت هرکی که فکر کنی مشکلمو گفتم

عزبزم هرکس زایمان میکنه به احتمال صدی به نود(😂) pid  داره و هرکس سقط میکنه حتما باید انتی بیوتیک بخوره بهترینش فلوکونازوله برای بعد از سقط

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
تو دوران اقدامت نباید باشه الان روز چند سیکلنه؟ وقتی پریود شدی خیالت راحته که باردار نیستی همون روز ...

الان دارم ال دی میخورم که کیستم برطرف بشه.مطمئنم باردار نیستم.یه قرص ال دی دیگه مونده امشب بخورم و تمام.اگه در حد ده روزه دوره اش فرصت دارم.چون تا میام پریود بشم و بعد پریود اقدام کنم فرصت هست.

2706