2733
2734

دلم خیلی گرفته وقتی یه چیزو با ذوق میخوام اینقدر خدا نمیده که ذوقم کور میشه.این ماه اگه کیستم برطرف بشه برای بار سوم iui انجام میدم و شوهرم گفت دیگه کافیه و تمامش می کنی بحث بچه رو

انشالله همه چی خوب پیش میره وبراحتی به خواسته دلت میرسی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عفونت داری

با اینکه علائم نداری ولی از داخل عفونت داری بخاطر زایمان قبلی

یا هرچی

مخصوصا اگر فولیکول داری و باردار نمیشی

بیشتر از یک بسته فلوکونازول بخر بخور ان شالله خوب میشی

عفونتت رو درمان کن و بهش دیگه فکر نکن اگر شوهرت موافقذبچه هست بدون هیچ فکری رابطه داشته باشین نه اینکه فکر کنی ببینی الان اسپرم در چه مسیریه رسید مقصد یا نه😂

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
عفونت داری با اینکه علائم نداری ولی از داخل عفونت داری بخاطر زایمان قبلی یا هرچی مخصوصا اگر فولیک ...

عفونت ندارم.یه سقط کمتر از دوسال پیش داشتم همون هفته های اول و دیگه باردار نشدم تا الان.دوبار iui کردم.تنبلی تخمدان هم دارم اما نه شدید.فولیکول هم تشکیل میشه اما نمی گیره😔

شما هم بچه دومه؟بچه اولم به من میگه اگه یکی دیگه نیاوردی نمی بخشمت😥

الهی که خدا بچه بدت دلت شاد بشه

چرا از این شوهرا گیر ما نمیاد

من میدید چه به روزم میومد که نه غذا درس میکردم نمیتونستم حرف بزنم بازم میگه بچه

بهش میگم تو بی وجدان ترین کافر رو زمینی

2706