2752
2734
عنوان

فکر مرگ یه لحظه رهام نمیکنه

359 بازدید | 25 پست

خیلی میترسم دیشب از فکرش تاصبح نخوابیدم نگرانم ک سنم داره میگزره و میرم سمت پیری و نابودی خیلی ترسناکه اینهمه تودنیا تلاش کردی وا س به دست آوردن حالا همرو بزاری بری خیلی سخته رو تشک گرم و نرم خوابیدی ی عمر حالا بری زیر خروارهاخاک روزمین سرد این فکرها عذابم میده اینکه داره ۳۰ سالم میش و ۲۰ سال دیگ تازه میش ۵۰ سالم و میرم سمت پیری و تموم شدن عمرم ای کاش همه زندگی اینوربود کسی نمیمرد سن کسی بالا نمی‌رفت از نوجوانی تالان توذهنم پراز علامت سواله ک خدا ک میخوا  مارو ببره چرااورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایمانتو قوی کن 

این دنیا محل گذره 

اومدی این دنیا کوله بار جمع کنی برای آخرت 

قرار نیست نیست و نابود بشی 

بعد هم اینهمه استرست غیر طبیعیه 

اگر همیشه تکرار میشه پیش یه روانشناس برو

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

تو خوده منی منم این افکار واقعا آزارم میده با این که ثانیه ای بیکار نیستم ولی این افکار همش تو مخم میچرخه 

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

ما هر لحظه به مرگ نزدیکیم به سن نیست ک فقط تفکراتمون این جوره که کسی که سنش بیشتره به مرگ نزدیکتره در صورتی که همه مون به مرگ نزدیکیم.

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2706