2733
2734
عنوان

شاید عجیب باشه ولی بدترین دعواهای ما سر اینچیزا بوده👇

| مشاهده متن کامل بحث + 14254 بازدید | 328 پست
کمک نیست وظیفشه. دست به سیاه و سفید نزن. چرا اجازه دادی فکر کنه کار خونه وظیفه زنه؟ 

چون اول ازدواجم یک سال سرکار نرفتم همه کارای خونه رو انجام دادم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای استارتر اینقد حرصمو درآوردی که قشنگ قلبم درد گرفت

چرااا اینقد به خودت ظلم میکنی چرا اینقد زیر بار ظلم شوهرت میری

کارات همه اشتباهه همه

اولا اگه شما شاغلی کارای خونه باید بینتون کامل تقسیم و نصف شه شما هر دو شاغلین تو که حتی پولتم میذاری تو زندگیت چراااا قبول کردی کل کارای خونه رو دوش تو باشه که حتی به خاطرش دیگه باشگاه هم نمیری چرااا؟ اینجوری مگه برات دیگه جون میمونه؟ شما در واقع الان دو شغله هستی در خدمت شوهر اونم پاشو میندازه بالا پاش ازت ایراد میگیره معلومه که پررو میشی وقتی پول زنش در اختیارشه کارای خونشم میکنه پررو نشه پس چیکار کنه؟؟؟

یااا کامل باهاش حرف بزن ادبش کن که کارای خونه رو نصف کنین یا اگه هم نمیتونی و میدونی قبول نمیکنه پولتو دیگه خرج زندگیت نکن بگو من که کارای خونه رو به جای تو هم میکنم پس پولم مال خودمه دیگه راه حل آخر هم تهدید به استعفا دادنت کن چون این شرایط برات زندگی نمیشه شوهرتو پررو کردی داره ازت سواستفاده میکنه

امروز دیگه واسه ناهار غذا نذاشتم گفتم هرچی خواستی خودت بگیر یا درست کن من دیگه غذا نمیذارم هربار سر ...

ای خدا همش فکر شکمشه😂

انقد شکم پرست 🙄

میشه گفت شوهر من تنها عیبی که نداره همینه.نه که بگم اصلا ایراد نمیگیره ولی خیلی کم پیش میاد.بجاش کلکسیونی از موارد دیگه س که در عین جوانی ازت زال گوژپشت میسازه😄

هر کدوم یه جور ادمو میسوزونن

بهش بگو انقد نامرد نباش حداقل وقتایی غذام باب میلته نگو چه عجب ..و مگه دعوا کنیم بجاش عبارت مثبت و بهتری بکارببر که انقد دلم نشکنه 

همسر سابق من بشدت بدغذا بود وقتی میخواستم سفره رو پهن کنم با استرس پهن میکردم و توی اشپزخونه قبلش دعامیکردم و از خدا میخواستم با ارامش پهن و جمع شه😑😂

یادمه دخترم کوچولو بود سرسفره نشسته بود داشت ماکارونی میخورد باباش با عصبانیت میگفت اینا چیه توش ریختی میگفتم سویا میگفت گوه ریختی توش...و هزار جمله این شکلی

واقعا متاسفم برا مردا که براحتی دل زن و بچشونو سر مسایل بیخود میشکنن

2731
میگه باشگاه نرو که به کارای خونه برسی که البته دوماهه به حرفش باشگاه نمیرم ولی نمیگه با این سختی ک ...

بنظرت برا خیلی از مسایل فکر نمیکنی خودت مقصر بودی و بدعادتش کردی؟چرا از اول اشغالو ندادی دستش که ببره؟چراوقتی میری اشپزخونه صداش نمیکنی بهت کمک کنه؟

من الان دغدغه اصلیم اون آشه که حرومش کردی  

سینک دستشویی نگرفت؟  

منم شاغلم اداهای شوهرمم زیاد دیدم

چاره ای نیست بقول معروف مردا بچه هایین که مادرشون از تربیتشون خسته و ناامید شده انداختنشون به ما  

ازش بخواه لیست بنویسه

غذاهایی که لب نمیزنه درست نکن حیف زحمت و هزینه خودته

مرغ شنبه رو سه ‌شنبه اوردی😐خب همون فرداش میخوردی تازه یه روز بعدم بو میگیره سه چهار روز که خطرناکه دیگه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740
یه وقتایی میرم خونه مامانم ازونجا غذا میارم میگه دستپخت مامانت افتضاحه ازونجا غذا نیار یه جایی میری ...

این مرد کلا بدغذاس و این خ بده.ریطی ب دستپخت شما نداره. محلش نزار بگو خواستی بخور نخواستی نخور

رو ک بری همینه

پسرا رو نباید بدغذا بارآورد باید هرچی بود بخورن تشکر کنن

من سنگم بزارم جلو شوهرم میگ دستت درد نکنه زحمت کشیدی

دفعه دیگ بگو ناراحتی خودت بپز

محلش نزار خوب میشه.پولتم خرج خودت بکن همشو نیار تو خونه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فقط همون یه مورد رو دیدی؟ شوهرش کلا تنبل و بهونه گیره

اتفاقا توجه کردم دیدم اکثر مردا این غذاها رو دوست ندارن آش و سوپ و یتیمچه و ناگت و اینا مردا اکثر برنج و خورشت دوست دارن 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
چند ماه بود اش نخورده بودیم انقد دیشب به دلم موند اون آشه که ریختم رفت خودمم هیچی شام نخوردم

چ بیکار

پروس نکن انقد غذا سفارش بده ک جونش دربیاد

والا.نمیخوره نخوره.بچه ک نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من سر قدرنشناسی خیلی حساسم اگه شوهرت رو میدیدم جوری می شستم که دیگه از این غلطا نکنه

می ترسم چیزی بگم بین تون دعوا بیفته اما خلاصه که سعی کن خریدهای منزل و آشغال و این ها رو به اون بسپاری 

برای غذاهم خودت رو اذیت نکن ،حتما غذاهای موردعلاقه خودت رو بپز و با لذت بخور و یادآوری کن چقدر کیف میکنی از خوردن اونها تا متوجه بشه وظیفه ات بچه داری از شوهر نیست

اتفاقا توجه کردم دیدم اکثر مردا این غذاها رو دوست ندارن آش و سوپ و یتیمچه و ناگت و اینا مردا اکثر بر ...

شوهرمنم همینه،اما تا حالا شام برنج درست نکردم،بهش میگم این قدر نون بخور باهاش تا سیر بشی

عزیزم درد من همینه هم میخواد پولم تو زندگی خرج شه هم تمام وظایف یه زن خانه دار رو تنهایی انجام بدم ...

سعی کن از امروز کمتر    وقت و توان بذاری 

وقتی شما داری پولتو میذاری وسط    اونم باید کمک کنه 

خب یه مرد میگه من از ظرف شستن بدم میاد،، اوکی  ،   جارو ک میتونی بزنی،، از  جارو کردن خوشت نمیاد ، اوکی   دستمال بکش 

ولی اینکه   هیچ کاری انجام نمیده دور از انتظار هست 

حالا این همه هزینه میکنی چیزی ب نامت هست؟  خونه ای  ،،‌ماشینی؟ 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706