2752
2734
عنوان

خانما ، شوهرای شما هم صبح زود که بیدار میشن...😬😵😃

| مشاهده متن کامل بحث + 5081 بازدید | 90 پست

من مجردم.ولی بابام همینه.مخصوصا شبایی که‌مامانم میاد تو اتاق ما میخوابه صبحش از ساعت ۴.۵ میاد هی صداش میزنه که پاشو افتاب دروامد نمازتو بخون ولی نماز بهونشه. میخواد هممونو زابه راه کنه☹😒اما من نقطه ضعفم نون سنگگ کنجدیه.با‌حلیم وکله پاچه زیاد حال نمیکنم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورم واسه آینده بود.در اینده هم قرار نیست؟

درآینده معیارامو جز اینکه جزو قشر متوسط رو به پایین جامعه ست رو داره، ولی بهش جواب منفی دادم فعلا و گفتم تا وقتی شرایط درستی نداشته باشی بهش فکر نکن. اونم بنده خدا نه عرضه اش رو داره حالا حالاها با این شرایط اقتصادی به معیارای مالی من برسه نه من تااون موقع براش صبر میکنم 😆 ولی خب باز شاید دراینده نظرم تغییر کنه، چون سنم کمه خیلی هول نیستم برای این قضایا 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
خب پس کجا میخابین باهم؟

رفت امد داریم عزیزم 😆 و من خیلی ادم سفری ایم کلا ولم کنی جیبم بکشه همش تو سفرم، اینم اگه بتونه میاد نتونه نمیاد

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

باز دم شوهرت گرم رفته حلیم بگیره از خداتم باشه😂😂😂

من که تا بیدار نشم شوهرمم بیدار نمیشه و خواب می مونه برای پادگان😐و چون سربازه و از توبیخش میترسم خودم بیدار میشم با استرس🥹تازه باید صبحانه هم آماده کنم.

اسی یه سوال برام پیش اومد وقتی میاد سراغت از بوی دهنت خجالت نمیکشی؟ یا کلا اول صبح دهنت بو نمیده؟😂 ...

عزیزم اگه این مشکلو داری در مرجله اول برو دندانپزشکی از کل دندونات عکس بگیر و همه رو درست کن و جرم گیری کن .لثه هاتو معاینه کنه دکتر

نود و نه درصد حل‌میشه اگه حل نشد برو سراغ‌معده و لوزه

بوی اول صبح تا حدودی یه‌کمش طبیعیه‌ولی اگر مثلا شیش ساعت پیش شام‌خوردی و فقط پنج شیش ساعت‌خوابیدی‌نباید‌ بو بده

حوصله ندارم  
2706